Spordiks

Lamberts on välja töötanud laia valiku sporditooteid, mis sobivad nii füüsilise vormi säilitamiseks kui ka intensiivsete treeningute toetamiseks.

Järgime “puhta teaduse” filosoofiat sporditoodete formuleerimisel ja tootmisel, mis tagab kõigile kindluse ning turvalisuse neid tarvitades.

#lambertssport

usume sporditeadust

Lamberts Healthcare Ltd. on Suurbritannia üks juhtivaid kõrgeima kvaliteediga toidulisandite (GMP) tootjaid ning kõik tooted põhinevad viimaste toitumisuuringute põhjalikul mõistmisel.

Oma toodetega on Lamberts varustanud juba ligi 40 aastat tervishoiutöötajaid, toitumisspetsialiste, personaaltreenerid, sporditerapeute, sportlasi, harrastajaid, treenereid ning teisi erialaseid eksperte. Usume sporditeadust, mille järgimine tagab toodete ülima puhtuse, ohutuse, kvaliteedi ja toime.

Informatiivsed ja täpsed toodete etiketid

Kvaliteet peab laienema ka etiketil olevale teabele. Lamberts® on olnud spordi- ja toidulisandite täpse märgistamise teerajaja ning hoolitseb selle eest, et kõikide meie toodetes kasutatavate koostisosade puhul järgitakse õigeid termineid ning me ei kõhkle ka välja ütlemast kõike, mida toodetes kasutatakse.

paranda sooritust, taastumist ja tervist!

Filtreeri
Filtreeri
BCAA aminohapete kapslid
180 34,90 
L-glutamiini pulber 500 g
500 g 44,69 
Vadakuvalgu­pulber, maitsestamata
1000 g 39,03 
Lamberts Eesti kvaliteet ja usaldusväärsus
Lamberts Eesti kvaliteet ja usaldusväärsus

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on 40 aastat kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab 40-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht