C-vitamiin 1000 mg pikendatud vabanemisega

 • aega mööda vabanev C-vitamiin (6-8 tunni jooksul) sarnaneb loomulikule toidu seedimisprotsessile
 • tagab ühtlase C-vitamiini taseme veres pikemaks ajaks
 • suur hulk (100 mg) bioflavonoide aitavad kaasa C-vitamiini imendumisele ja toetavad selle funktsiooni organismis
 • immuunsüsteemi toetamiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1-2 tabletti päevas koos toiduga. C-vitamiin aitab kaasa raua preparaatide imenduvusele, mistõttu soovitame neid koos võtta. Kui võtad B12-vitamiini, siis soovitame tarvitada neid vähemalt 2 tunnise vahega, et mitte takistada imendumist.

Kas teadsid?

Lisaks sellele, et C-vitamiin on antioksüdant aitab ta kehal taaskasutada teisi antioksüdante. Uuringu põhjal leiti, et inimestel kes tarbisid vähemalt 220 mg vitamiin C-d päevas oli ka kõrgem vitamiin E tase.

MILLEKS HEA ON?
Immuunsus
Luude tervis
Hammaste tervis
Energia
Viirused
Väsimus ja kurnatus

1 tablett sisaldab 1000 mg  C-vitamiini koos kibuvitsa ja looduslike ühendite bioflavonoididega. Tablettide pikendatud vabanemise tehnoloogia aitab vitamiini aeglaselt 6 tunni jooksul lahustada, võimaldades soolestikul omistada suurem kogus vitamiini. C-vitamiini ülejääki organismis ei teki ning vitamiini tase on vereringes ühtlane ja koed püsivad pikemalt küllastatuna.

C- vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja selle säilimisele kehalise koormuse ajal ja pärast seda* ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust. C-vitamiin aitab kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele, närvisüsteemi normaalsele talitlusele ning suurendab raua imendumist.

Veel on C-vitamiini oluliseks ülesandeks kaasa aidata kollageeni normaalsele moodustumisele luude, kõhrkoe, veresoonte, hammaste, igemete ja naha normaalseks talitluseks. Lisaks aitab vitamiin C ka kaasa normaalsele energiavahetusele ning kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest.

Looduslikke ühendeid, bioflavonoide, seostatakse C-vitamiiniga puuviljades ja juurviljades. Ka bioflavonoidid aitavad kaasa  mitmete C-vitamiini olulistele ülesannetele organismis nagu kollageeni moodustumine, kõhrkoe, igemete ja naha normaalsele talitlusele.

Viimaste andmete kohaselt on lubatud C-vitamiini tarvitada kuni 3 g päevas, seda juhul, kui soovitakse veelgi tugevdada vastupanuvõimet haigustele ning eemale hoida külmetusi. Pikaajaline sellise annuse tarvitamine ei ole soovituslik, vaid tuleks eelnevalt kooskõlastada apteekri või arstiga.

*Kasulik toime immuunsüsteemi säilimisele kehalise koormuse ajal ja pärast seda avaldub siis, kui päevas tarbitakse 200 mg lisaks soovitatavale päevasele C-vitamiini kogusele.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata normaalse immuunsüsteemi talitlusele
 • inimesed, kellel esineb väsimust ja kurnatust
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata kollageeni normaalsele moodustumisele luude, kõhrkoe, veresoonte, hammaste, igemete ja naha normaalseks talitluseks
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata normaalsele energiavahetusele
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata närvisüsteemi normaalsele talitlusele
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata E-vitamiini algvormi taastekkimisele
 • inimesed, kes soovivad suurendada raua imendumist organismis
 • füüsiliselt aktiivsed inimesed ja sportlased, kes soovivad kaasa aidata organismi kiiremale taastumisele
 • inimesed, kes soovivad tõsta vastupanuvõimet külmetustele, haigustele, viirustele
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 tabletti sisaldab:
1-2 tabletti %NRV*
C-vitamiin (l-askorbiinhape) 1000-2000 mg 1250-2500
Kibuvitsa pulber (Rosa canina) 50-100 mg -
Tsitruse bioflavonoidide kompleks 50-100 mg -

Koostisosad: L-askorbiinhape, emulgaator hüdroksüpropüülmetüültselluloos, happesuse regulaator dikaltsiumfosfaat, tsitruse bioflavonoidide kompleks, paakumisvastased ained (ränidioksiid ja magneesiumstearaat), mahuaine mikrokristalliline tselluloos, stabilisaator stearhape, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, kibuvitsa (Rosa canina) pulber.

Sisaldab tsitruselisi.

Hoiatused: Üle 1000mg C-vitamiini võib tundlikel inimestel põhjustada kergeid seedehäireid. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

C-vitamiin 500 mg pikendatud vabanemisega
al.  12,58 
C-vitamiin 650 mg Ester-C vormis tabletid
29,95 
C-vitamiin ja rutiin 500 mg
20,47 
C-vitamiini pulber
25,22 
Kibuvits 10000 mg koos C-vitamiiniga
18,89 
Mittehappeline C-vitamiin 500 mg
18,89 
Mittehappeline C-vitamiini pulber
39,44 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht