Kaneeli tabletid 2500 mg

  • seedimise toetamiseks
  • kõrge kontsentratsiooniga ekstrakt
  • kergesti neelatav ja maitestu tablett (kerge meeldiva kaneeli lõhnaga)
  • 100 mg ekstrakti jaoks on kasutatud 2500 mg kaneeli
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

  • Taimetoitlastele

  • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett päevas koos toiduga. Seedimise täiendavaks toetamiseks võta lisaks probiootikume ning seedeensüüme.

Kas teadsid?

Kaneeli peeti vanasti üheks kõige väärtuslikumaks vürtsiks. Seda loeti sobilikuks kingiks nii kuningale kui ka jumalatele. Kaneeli allikas oli kunagi vürtsikaubanduses hästi hoitud saladus, et kaitsa idamaiste kaupmeeste monopolistaatust.

MILLEKS HEA ON?

Kaneeli on kasutatud tuhandeid aastaid seedeprobleemide leevendamiseks, kuid viimasel ajal on pööratud tähelepanu uuringutele, mis viitavad, et see aitab kehal säilitada ühtlasemaid energiavarusid toidukordade vahel. Kaneeli iseloomulik maitse ja aroom pärineb koore essentsõlis sisalduvast komponendist ning arvatakse, et just mitmesugused kaneeli lenduvas õlis leiduvad terpenoidid on need, mis annavad kaneelile tema tervist toetavad omadused.

Lamberts kasutab enda tootes puhast, tugevatoimelist kaneelikoore ekstrakti, mida ei tohi segi ajada kulinaarse kaneeliga. Tabletid on kaetud, et muuta need maitsevabaks (ehkki neil on meeldiv kaneeli lõhn) ja neid on kerge alla neelata.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts Kaneeli tablette tarvitada:

  • inimesed, kellel esineb seedeprobleeme
  • inimesed, kes soovivad aidata kehal säilitada ühtlasemaid energiavarusid toidukordade vahel
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 tablett sisaldab:
1 tablett
Kaneelikoor (Cinnamomum cassia), mis pärineb 100 mg 25:1 ekstraktist 2500 mg

Koostisosad: happesuse regulaator kaltsiumkarbonaat, kaneelikoore ekstrakt (Cinnamomum cassia), mahuaine tselluloos, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, toiduvärvid: kurkumiin, klorofülliini vasekompleksid  ja raudoksiidid, paksendaja tsellulooskummi, paakumisvastane aine ränidioksiid, emulgaator steariinhape, paakumisvastane aine magneesiumstearaat.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Artišokk 8250 mg
25,22 
Ingveri kapslid
15,74 
Kurkum 10 000 mg Fast Release
al.  22,06 
Piparmündiõli kapslid 100 mg
al.  3,78 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht