Korduma kippuvad küsimused

Siia oleme kirja pannud mõned olulisemad ning tihti peamised küsimused, mis võivad esile kerkida seoses toidulisandite ja nende tarvitamisega, tellimuste tegemisega e-poes, tellimuste muutmise ja / või tühistamisega.

Kui Sa oma küsimusele vastust ei leia ning usud, et Sinu küsimus võiks abiks olla ka teistele, siis anna meile sellest kindlasti teada, kirjutades e-posti aadressile info@lambertseesti.ee. Vastame Sinu küsimusele ning lubame, et täieneb ka KKK.

Kuidas peaksin toimima, kui lisasin tellimusele kogemata vale toote?
  • Saada kiri aadressile info@lambertseesti.ee koos oma tellimuse numbriga ning tootega, mida sooviksid välja vahetada. Kui uus soovitud toode on kallim, toimub hinnaerinevuse tasumine arve alusel. Kui uus soovitud toode on ümbervahetatavast tootest soodsam, on Kliendil võimalik valida hinnaerinevuse summas kinkekaardi ja tagasikande vahel.
  • Kui Tellimus on juba komplekteeritud ning kinnituskiri Kliendile saadetud, peab MPharma OÜ tellimuse muutmise puhul kinni 6 eurot käitlustasu.
Kuidas peaksin toimima, kui soovin juba tehtud ja tasutud tellimusele veel tooteid lisada?
  • Saada kiri aadressile info@lambertseesti.ee koos oma tellimuse numbriga ning tootega / toodetega, mida soovid tellimusele lisada. Lisanduvate toodete eest toimub tasumine arve alusel.
Tellimuse tühistamine
  • Saada kiri aadressile info@lambertseesti.ee koos oma tellimuse numbriga ning seletusega, et soovid Tellimust tühistada. Lisa ka enda nimi ja kontonumber, kuhu soovid tagasikannet. Kui Tellimus on veel komplekteerimata, siis toimub kliendile tagasimakse tegemine 14 päeva jooksul.
  • Kui soovid tühistada Tellimust, mis on juba komplekteeritud ning kinnituskiri Kliendile saadetud, siis peab MPharma tagasimakstavast summast kinni 6 eurot käitlustasu.
Toodete tagastamine
  • Sul on õigus toidulisandite tellimusest taganeda alates tellimuse tegemisest kuni toidulisandite kättesaamisele järgneva 14 kalendripäeva jooksul. On oluline, et tooted poleks avatud, kasutatud või rikutud (sh rikutud pakend, v.a. transpordi käigus).
  • Täpse info tagastamise kohta annab Sulle meie klienditeenindaja aadressil info@lambertseesti.ee või telefonil +372 5650 6025‬.

Ei leidnud oma küsimusele vastust? Pole midagi, kirjuta meile info@lambertseesti.ee ja me vastame.