BCAA aminohapete kapslid

  • kiiremaks treeningujärgseks taastumiseks
  • igas tabletis on 250 mg L-leutsiini, 125 mg L-isoleutsiini ja 125 mg L-valiini optimaalses 2:1:1 vahekorras
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

  • Taimetoitlastele

  • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta kuni 6 kapslit päevas poole klaasi vee või mahlaga, ära tarbi samaaegselt piimatoodetega. BCAA kapsleid on kõige parem võtta pool tundi enne sööki või enne magamaminekut.

Kas teadsid?

Inimesed ja suur osa loomi ei suuda ise leutsiini toota, see tähendab et tegu on nende jaoks asendamatu aminohappega ning seda tuleb saada toidust. Taimed ja paljud mikroorganismid suudavad aga leutsiini ise toota püruvaathappest.

MILLEKS HEA ON?

 

Taastumine treeningutest
Vastupidavus

Lamberts BCAA kapslid on kolme erinevat hargnenud ahelaga aminohapet sisaldav toidulisand, milles on aminohapped “vabas” vormis, tänu millele on need hästi imenduvad ja keha poolt kasutatavad.

Antud preparaadi puhul kasutatav aminohapete suhe on 2:1:1, sisaldades 250 mg L-leutsiini, 125 mg L-isoleutsiini ja 125 mg L-valiini, mida peetakse optimaalseks antud essentsiaalsete aminohapete puhul.

Isoleutsiin, leutsiin ja valiin on ainsad aminohapped, mida lihases metaboliseeritakse ja millest umbes 33% ulatuses lihasvalgud koosnevad. Hargnenud ahelaga aminohapped aitavad kiirendada taastumist, vähendada lihasvalu, stimuleerida valgusünteesi ning kaitsta lihasmassi kaalulangetuse ajal.

KELLELE MÕELDUD?
  • suure koormusega treenivad sportlased nii jõu-, kiirus- kui ka vastupidavusaladel
  • sportlased organismi kiiremaks taastumiseks treeningutest
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-6 kapslit sisaldab:
1-6 kapslit
L-leutsiin 250 - 1500 mg
L-valiin 125 - 750 mg
L-isoleutsiin 125 - 750 mg

Koostisosad: L-leutsiin, L-isoleutsiin, L-valiin, mahuaine riisipulber, kapslikate (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), paakumisvastased ained (ränidioksiid ja magneesiumstearaat).

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas ja otsese päikesevalguse eest kaitstult.

 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht