Tule Lambertsi brändisaadikuks!

LAMBERTS OTSIB BRÄNDISAADIKUID

Lamberts Eesti otsib aktiivse elustiiliga brändisaadikuid, kes kannavad hoolt enda tervise eest ning soovivad oma jälgijaid harida ja inspireerida tervisliku eluviisi suunas.

Tutvu meie  sotsiaalmeedia kanalitega

    

Vaata kasulikke tervisenõuandeid meie Terviseakadeemiast.

Nõuded kandidaadile

  • Oled tutvunud Lambertsi väärtustega ning need ühtivad sinu põhimõtete ja ellusuhtumisega
  • Sul on oma peamisel sotsiaalmeedia platvormil vähemalt 2000 jälgijat
  • Oled aktiivne sotsiaalmeedia kasutaja, kes postitab regulaarselt ja suhtleb oma jälgijatega
  • Tunned end kaamera ees mugavalt ja sulle meeldib otsida uusi ja põnevaid vaatenurki kaasahaarava hariva sisu loomiseks

Mida pakume

  • Võimalust kasutada Lamberts Eesti tooteid
  • Personaalset sooduskoodi, mida saad oma jälgijatele jagada
  • Eksklusiivseid soodustusi Lamberts Eesti toodete ostmisel

Mida ootame

  • Põnevat, kaasahaaravat ja originaalset pildi- ja videosisu, mis tutvustaks Lambertsi tooteid ning inspireeriks jälgijaid harrastama tervislikumat elustiili.

Kandideeri brändisaadikuks

Koopia

Miks Lamberts?

Lamberts omab 40-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.