Oomega-3 Ultra puhas kalaõli 1300 mg

 • kontsentreeritud kalaõli
 • 1040 mg oomega-3 rasvhappeid igas kapslis
 • kõrgetasemeline puhastusprotsess, mis tagab toote ülima kvaliteedi ja puhtuse
 • kapsli kate sisaldab looduslikku magusat õli
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

ANNUSTAMINE

Soovitame võtta ühe kapsli päevas neile, kes söövad rasvast õli vähemalt 2 korda nädalas. Kui teie menüü ei sisalda rasvast kala või sööte seda harvem, võtke 3 kapslit päevas koos toiduga. Täiendava antioksüdatiivse kaitse jaoks söö rohkelt puu- ja juurvilju või võta lisaks ka E-vitamiini. Pimedamal ajal on immuunsüsteemi ja luude toetamiseks soovitustlik võtta lisaks ka D vitamiini.

Kas teadsid?

Lõhe on üks rikkamaid oomega-3 rasvhapete allikaid. 150 grammi lõhet sisaldab olenevalt liigist ja toitumisest ning muudest keskkonna teguritest 1000-2000 mg EPA-d ja DHA-d.

MILLEKS HEA ON?
Südame tervis
Silmade tervis
Ajutöö
Veresoonkond
Kolesterooli tase
Liigeste tervis
Immuunsus

Uuringud on näidanud oomega-3-rasvhapete positiivset toimet südame tervise, kolesterooli taseme ning terve naha säilitamisele. Lisaks aitavad oomega 3 rasvhapped kaasa liigeste paremale liikuvusele ning ajutegevuse parandamisele.

Oomega-3-rasvhapped eikosapentaeenhape (EPA) ja dokosaheksaeenhape (DHA) aitavad kaasa normaalsele südametalitlusele.* DHA aitab säilitada normaalset ajutalitlust ja hoida normaalset nägemist. Üldiselt tuuakse välja oomega-3-rasvhapete omadust tervise ja elukvalliteedi säilitamisel. Lisaks aitavad oomega-3-rasvhapped ennetada südamehaiguste tekkeriski, aitavad kaasa põletike vähendamisele ning erinevate nahaprobleemide korral.

EPA ja DHA on asendamatud rasvhapped, mida meie organism ise toota ei suuda ja selletõttu peame vajalikud koguse rasvhappeid saama toidust või vajadusel toidulisanditest.

Lamberts Oomega 3 Ultra on puhast kalaõli sisaldavad kapslid, milles kasulike rasvhapete kontsentratsioon on harukordselt kõrge, et tagada lihtne igapäevane annustamisskeem. 1 kapsel sisaldab 1040 mg oomega-3-rasvhappeid, millest 715 mg EPA ja 286 mg DHA. Kapslikate sisaldab magusat apelsiniõli, mis aitab ideaalselt maskeerida spetsiifilist kalaõli lõhna ja maitset.

Lamberts kinnitab, et prepraadis kasutatud tooraine kalaõli poolt läbitud 5-etapiline puhastusprotsess tagab toote ülima kvaliteedi ja puhtuse.

*Kasulik toime avaldub siis, kui päevas tarbitakse 250 mg EPA-d ja DHA-d.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kes soovivad toetada südame tervist
 • inimesed, kes soovivad toetada ajutegevust
 • inimesed, kellel on kõrge kolesteroolitase
 • inimesed, kellel on kõrge vererõhk
 • inimesed, kellel esineb probleeme nahaga
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata normaalsele nägemisele
 • inimesed, kellel esineb probleeme liigestega
 • inimesed, kes soovivad tugevdada ja toetada üldist tervist
 • inimesed, kes soovivad ennetada südamehaiguste tekkeriski
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 kapsel sisaldab:
Päevane annus 1 kapsel sisaldab: 1 kapsel
Kalaõli kontsentraat 1300 mg
Sisaldab oomega-3-rasvhappeid 1040 mg
Eikosapentaeenhape (EPA) 715 mg
Dokosaheksaeenhape (DHA) 286 mg

Koostisosad: kalaõli kontsentraat, antioksüdant tokoferoolide segu, kapslikate želatiin, niiskusesäilitaja glütserool, magus apelisiniõli.

Teave allergeenide kohta: sisaldab kala.

Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Hoida toatemperatuuril, kuivas ja valguse eest kaitstud kohas.

 

Sarnased tooted

Oomega 3-6-9 kalaõli 1200 mg
27,66 
Oomega-3 puhas kalaõli 1100 mg
al.  18,08 
Puhas kalaõli 500 mg
18,89 
Tursamaksaõli 1000 mg
23,64 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht