Astaksantiin (8 mg)

 • sisaldab looduslikku antioksüdanti E-vitamiini
 • päevalilleõliga, et tagada parim imendumine
 • toodetud magevee rohevetikast, Haematococcus pluvialis
 • sisaldus 8 mg on 2 kapsli kohta
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Soovitame võtta 2 kapslit päevas koos toiduga. Immuunsüsteemi täiendavaks toetamiseks soovitame võtta lisaks ka D-vitamiini.

Kas teadsid?

Astaksantiini vetikatest kätte saamiseks kasutatakse ülekriitilise fluidumi (CO2-ga) ekstraktsiooni. CO2 viiakse kõrge rõhu ja õige temperatuuri abil ülekriitilisse seisundisse, tänu millele on võimalik ekstrahheerida erinevaid aineid.

MILLEKS HEA ON?

Astaksantiin on looduse üks tugevamaid antioksüdante, mis on tihedalt seotud teiste karotenoididega nagu zeaksantiin ja luteiin.

Lamberts kasutab looduslikku 3S – 3’S kujul magevee rohevetikatest Haematococcus pluvialis saadud toorainet. Vetikaid, mida antud tootes on kasutatud, kasvatatakse kliimaga reguleeritud keskkonnas, suletud süsteemis Arava kõrbes. Kolm kuud kestev viljelusprotsess imiteerib astaksantiini kuhjumist looduses ning toodab erakordselt puhtaid ja kvaliteetseid mikrovetikaid võrreldes välitiikides kasvatatud astaksantiiniga. Ekstraheerimisprotsessis kasutatakse väga spetsiifilist CO2 ekstraheerimistehnoloogiat, mis väldib liigset kuumust ja tagab lahustivaba toote. Päikesepaneelidest saadav energia ning oma veetöötlusjaama tagavad toote keskkonnasõbralikkuse ja jätkusuutlikkuse.

Kaks kapslit annavad 8 mg looduslikku aktiivset astaksantiini, mis on võrreldav uuringutes kasutatava annusega.

Tootele on lisatud ka E-vitamiini, mis aitab rakke kaitsta oksüdatiivse stressi eest.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts Astaksantiini kapsleid tarvitada:

 • inimesed, kes soovivad tugevdada enda immuunsüsteemi
 • inimesed, kes soovivad oma organismi jääkainetest puhastada
 • inimesed, kes soovivad vähendada kahjulike vabade radikaalide osakaalu organismis
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 kapslit sisaldab:
1-2 kapslit %NRV*
Vitamiin E 12-24 mg 100-200
Astaksantiin (mis sisaldab Haematococcus pluvialis ekstrakti ) 4-8 mg -

Koostisosad: päevalilleseemne õli, kapslikate (niiskusesäilitaja glütserool, modifitseeritud maisitärklis, želeeriv aine karrageen, toiduvärv rauaoksiidid, happesuse regulaator naatriumkarbonaat), astaksantiin (Haematococcus pluvialis ekstrakt, oliiviõli antioksüdant rosmariini ekstrakt), E-vitamiin (d-alfa-tokoferool), happesuse regulaator naatriumkarbonaat, A-vitamiin (vitamiin A plamitaat, antioksüdant dl-alfa-tokoferooliga).

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ajal või planeerimise jooksul. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Beetakaroteen 15 mg
90 17,27 
E-vitamiin 250 IU (168 mg)
100 22,06 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]