B-vitamiinide kompleks B-100

 • sisaldab B-grupi vitamiine, mis on vajalikud kehale energia tootmiseks ning närvisüsteemi ja seedesüsteemi funktsiooniks
 • lisaks inositooli ja koliiniga
 • kõrge, kuid ohutu annus aitab kiirelt katta keha suurenenud B-vitamiinide vajaduse
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett päevas koos toiduga. Mitmete B-grupi vitamiinide kasutamiseks on kehal vaja ka magneesiumi, mistõttu võib olla soovituslik lisaks B-vitamiinidele juurde võtta ka magneesiumi.

Kas teadsid?

Kui sa oled kunagi mõelnud miks on B-grupi vitamiinide numeratsioonis lüngad (miks ei ole B4 või B10). Nimelt on aja jooksul leitud, et mitmed esialgselt B-grupi vitamiinideks peetud ained ei ole tegelikult vitamiinid.

MILLEKS HEA ON?
Väsimus ja kurnatus
Energia
Närvisüsteemi toetamine
Meeleolu
Südame tervis
Naha tervis
Immuunsus

Lamberts vitamiin B-100 kompleks on kõrgete B-grupi vitamiinide sisaldustega toode, mis on kasulik olukordades, kui vajatakse B-vitamiinide tarbimise kiiret suurendamist või kui toitumine võib olla toitainetevaene. Tavapraktikas sobib toode lühiajaliseks kasutamiseks (tavaliselt 2 kuud), pärast seda annab meie B-50 kompleks piisavas koguses B-vitamiine.

Sisaldab suures kontsentratsioonis inositooli ja „ajutoitu“ koliini. Lisaks ka foolhappe ja B6-vitamiini head taset, millel on oluline roll kardiovaskulaarses tervises tänu oma rollile vere homotsüsteiini reguleerimisel.

Peaaegu kõik organismis toimuvad protsessid vajavad B-vitamiine. Need on vajalikud energia vabastamiseks toidust, terve närvisüsteemi ja seedeelundkonna korrapäraseks toimimiseks. Nad aitavad kaasa immunsüsteemi normaalsele toimimisele ja normaalsele psühholoogilisele funktsioonile ning aitavad vähendada kurnatust ja väsimust. Lisaks eelnevale tagavad B-vitamiinid terve naha, juuksed ja küüned.

B1 vitamiin (tiamiin) aitab vabastada toidust energiat. Selle puudus võib põhjustada väsimust, lihaste nõrkust, kardiovaskulaarseid probleeme.

B2 vitamiin (riboflaviin) on vajalik energia tootmiseks ning metülatsiooni funktsioonideks. Metülatsioon on vaimse ja füüsilise tervise seisukohalt tähtsuselt teine bioloogiline protsess.

B3 vitamiin (niatsiin ja nikotiinamiid) omab rolle energia tootmises, kolesterooli metabolismis, DNA paranduses ning raku diferentseerumises. Selle vitamiini puudus võib põhjustada väsimust ning lihaste nõrkust, dermatiiti.

B5 vitamiin (pantoteen hape) toetab energia tootmist ning neerupealsete tööd.

B6 vitamiin (püridoksiin) aitab reguleerida vere glükoosi taset ning osaleb punaste vereliblede, RNA, DNA ja ajukemikaalide sünteesis.

Biotiin aitab toetab juukseid ja küüsi ning aitab kontrollida vere glükoosi taset.

B12 vitamiin ja foolhape on vajalikud punaste vereliblede, hemoglobiini ja DNA  moodustamiseks. Samuti on need hädavajalikud loote arenguks ning üleüldiseks rakkude ja kudede taastumiseks.

Selleks, et organism saaks kõiki vajalikke B-grupi vitamiine, on vaja toituda väga mitmekesiselt. Osasid B-grupi vitamiine leidub ainult teatud toitudes, seega on toitumisel oluline jälgida, et ei välistataks ühtegi toidugruppi. Nt. vitamiini B12 leidub ainult loomsetes produktides ning foolhapet rohelistes lehtköögiviljades. B-vitamiinide rikas toitumine sisaldab juurviljade, pähklite, seemnete, piimatoodete, kala, liha, muna ning täisteratoodete tarbimist.

Meie keha ei talleta neid mikrotoitaineid ning selleks, et B-vitamiinide tase meie organismis ei langeks, tuleb neid tarvitada igapäevaselt.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts B-vitamiinide B-100 kompleksi tarvitada

 • inimesed, kellel on vaja B-vitamiinide tarbimise kiiret suurendamist
 • inimesed, kelle toitumine võib olla toitainetevaene
 • inimesed, kes soovivad tugevdada oma immuunsüsteemi
 • inimesed, kes soovivad vähendada väsimust ja kurnatust
 • inimesed, kes soovivad toetada enda naha, küünte ja juuste heaolu ja tervist
 • inimesed, kes tarbivad harva rohelisi lehtköögivilju
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 tablett sisaldab:
1 tablett %NRV
B1-vitamiin (tiamiin) 100 mg 9090
B2-vitamiin (riboflaviin) 100 mg 7143
B3-vitamiin (niatsiin) 100 mg 625
B6-vitamiin 10 mg 714
Foolhape 400 μg 200
B12-vitamiin 100 μg 4000
Biotiin 100 μg 200
Pantoteenhape (B5-vitamiin) 100 mg 1667
Koliinbitartraat 100 mg -
Müo-inositool 100 mg -
P-aminobensoehape (PABA) 30 mg -

Koostisosad: mahuaine tselluloos, happesuse regulaator dikaltsiumfosfaat, tiamiinmononitraat, pantoteenhape (kaltsiumpantotenaat), müo-inositool, riboflaviin, niatsiin (nikotiinamiid), koliinbitartraat, emulgaator hüdroksüpropüültselluloos, paakumisvastased ained ränidioksiid, stearhape ja  magneesiumstearaat, para-aminobensoehape, ristseotud tselluloosikummi, B6-vitamiin (püridoksiinvesinikkloriid) glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, foolhape, vitamiin B12 (metüülkobalamiin), biotiin.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

B-vitamiinide kompleks B-50
al.  17,30 
B1-vitamiin (tiamiin) 100 mg
17,30 
B6-vitamiin (püridoksaal-5-fosfaat) 20 mg
16,60 
Metüül B-vitamiinide kompleks
24,49 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht