Meist

Koostööpartnerid

Lamberts Eesti koostööpartnerid on erinevad ettevõtted, kliinikud, salongid või edasimüüjad üle Baltikumi. Tänu oma partneritele jõuame kõikite klientideni, kellele on ja võiks olla kasu Lambertsi toodetest. Meie südameasjaks on inimeste tervis, tervislik eluviis ja rahulolu, mida aitavad ka meie koostööpartnerid edasi kanda.

Kui tunned, et koostöö võiks aidata ka teie klientide hea- ja rahulolu täita, siis võta meiega ühendust ning kindlasti leiame ühisosa.

Hakka koostööpartneriks
Partnerid Eestis
Loodustoode põhiliseks tegevusalaks on looduslike toidulisandite, kosmeetika ning ravimite ja diagnostikumide hulgimüük. Põhilisteks klientideks on apteegid, loodustoodete kauplused ja mitmed tervishoiuasutused: haiglad, polikliinikud, laborid.

Miks Lamberts?

Lamberts omab 40-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.