Partnerid Eestis

MedTIM Erakliinik

Lamberts tooteid on võimalik osta ka meie koostööpartneri MedTIM Erakliinikust. Kliinik osutab eriarstiabi järgmistes valdkondades: uroloogia, uroonkoloogia, androloogia, ultraheli.

Tradehouse

Tradehouse on professionaalsete ilutoodetele spetsialiseerunud ilukaubamaja. Nende valikust leiad Lambertsi toidulisandeid juustele, küüntele ja nahale, mis aitavad toetada ja säilitada välist ilu seestpoolt.

Juuksetervisekeskus

Juuksetervisekeskuse trihholoogid aitavad lahendada erinevaid peanaha- ja juusteprobleeme ning annavad professionaalset nõu, kuidas oma juuste eest kõige paremini hoolt kanda. Nende valikus on vitamiine ja muid tooteid, mis on spetsiaalselt mõeldud peanaha ja juuste hoolduseks. Täpsem info nende tegemiste kohta on Juuksetervisekeskuse kodulehe.

MealMind

Toitumisteraapia MealMind pakub mitmesuguseid tervishoiuteenuseid, sealhulgas toitumisnõustamist, immunodietoloogiat, tervise ja tasakaalustatud toitumise juhendamist. Toitumisteraapia MealMind vaatleb toidu ja tervise suhet vastavalt toidutalumatusele, keha põletikulisi protsesse ja kroonilisi haigusi. Teenustega saab lähemalt tutvuda MealMind kodulehel.

Loodustoode

Loodustoode põhiliseks tegevusalaks on looduslike toidulisandite, kosmeetika ning ravimite ja diagnostikumide hulgimüük. Põhilisteks klientideks on apteegid, loodustoodete kauplused ja mitmed tervishoiuasutused: haiglad, polikliinikud, laborid. Rohkem infot Loodustoote kodulehelt.

Loverte

Loverte on Põhjamaade suurim e-ilukaubamaja. Nende tootevalikust leiad laia valiku parfüüme, juukse- ja nahahooldustooteid nii kodumaisetelt tootjatelt kui ka ülemaailmselt kõrgelt hinnatud suurbrändidelt. Nende pakutavate toodetega saad tutvuda Loverte kodulehel.

Tamro

Tamro Baltics’i puhul on tegemist suurima Balti riikide ravimite hulgi- ja jaemüügi ettevõttega. Nende missiooniks on pakkuda kvaliteetseid tervisetooteid ja teenuseid, et inimesed saaksid elada täisväärtuslikumat elu. Lisainfo Tamro kodulehelt.

Euroapteek

Baltfarma on peamiselt Euroapteeke ravimite ja muude apteegikaupadega varustav üks Eesti suurimaid hulgiladusid.

Tervis N1

Tervis N1 internetipood pakub kõrge kvaliteediga kosmeetikat, toidulisandeid ning meditsiinilisi seadmeid. Lisaks annavad nad klientidele asjatundlikku nõu sobiva kauba leidmisel online konsultatsiooni, e-maili, telefoni vahendusel. Rohkem infot Tervis N1 kodulehelt.

Eesti Kaubandus- Tööstuskoda

Alates oktooobrist 2019. oleme Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige. Tegemist on Eesti suurima ja mõjukama ettevõtjaid ühendava organisatsiooniga Eestis. Organisatsiooni liikmed on usaldusväärsed ettevõtjad ning soovivad kaasa rääkida ning panuse anda ettevõtjasõbraliku majanduskeskkonna kujundamisse.

Partnerid Lätis

Lavandas

Lavandas on mahepood Riia kesklinnas (Elizabetes 25), samuti üks Läti suurimaid ökopoode. Siit leiate laia ja kvaliteetse mahetoodete valiku – alates keskkonnasõbralikest puhastusvahenditest kuni tervislike toidulisanditeni. Lavandas veebipoes on väga lai valik ökokaupasid, mugav kohaletoimetamine üle terve Läti ning sisseostude tegemise võimalus ööpäev läbi.