Magneesium 375 mg

 • üks tablett sisaldab 375 mg magneesiumi (hüdroksiidi, oksiidi, tsitraadi ja karbonaadi ühendina), mis on unikaalne magneesiumiühendite kombinatsioon
 • väsimuse ja kurnatuse vastu
 • närvisüsteemi normaalse funktsiooni toetamiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett koos toiduga. Magneesiumit tarbides on soovituslik võtta lisaks ka kaltsiumi, sest keha funktsioonide tagamiseks on oluline nende kahe mineraalaine tasakaal.

Kas teadsid?

Magneesium tekib tähtedes, kus ekstreemse kuumuse ja rõhu juures sulanduvad kokku heelium ja neoon.

MILLEKS HEA ON?
Närvisüsteemi toetamine
Uni
Taastumine treeningutest
Väsimus ja kurnatus
PMS
Rasedus
Organismi üldine toetamine ja heaolu

Lamberts Magneesium 375 on üks kord päevas kasutatav magneesiumi kompleks. Üks tablett sisaldab 375 mg magneesiumi (hüdroksiidi, oksiidi, tsitraadi ja karbonaadi ühendina), mis on unikaalne magneesiumiühendite kombinatsioon. See katab täiskasvanud inimese vajamineva päevase magneesiumi koguse. Tablett on väike ning mugav neelata.

Magneesium on oluline mineraalaine luustiku arenguks, närvi- ja lihasfunktsioonide korrapäraseks funktsioneerimiseks, rasvhapete ja rakkude tootmiseks ning elektrolüütide tasakaalu säilitamiseks. Lisaks aitab magneesium toetada energia tootmist, on vastutav üle 300 ensüüm-reaktsiooni eest kehas, aktiveerib B-grupi vitamiine, lõõgastab lihaseid ning aitab kaasa insuliini sekretsioonile ja toimimisele.

Lisaks võib ta aidata parandada une kvaliteeti – oma olulise rolli tõttu aitab magneesium närvisüsteemis aktiveerida rahustavaid mehhanisme. Samuti võib magneesium aidata leevendada ärevust.

Magneesiumi puudus on muutunud üsna tavapäraseks ning selle tagajärjed on näiteks lihaskrambid, väsimus ja mitmed premenstruaalse sündroomi sümptomid.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts Magneesium 375 tablette tarvitada:

 • inimesed, kellel esineb südameprobleeme
 • naised, kellel esineb menstruaaltsükli häired
 • naised, kellel esineb premenstruaalset sündroomi
 • naised, kellel on menopaus
 • inimesed, kellel esineb kroonilise väsimuse sündroomi
 • inimesed, kellel esinevad lihaskrambid
 • inimesed, kellel esineb migreenihoogusid
 • inimesed, kellel on magneesiumi defitsiit
 • inimesed, kes tegelevad aktiivselt sportimisega
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 tablett sisaldab
1 tablett %NRV*
Magneesium (hüdroksiidi, oksiidi, tsitraadi ja karbonaadi ühendina) 375 mg 100

Koostisosad: magneesiumikompleks (hüdroksiidi, oksiidi, tsitraadi ja karbonaadi ühendina), mahuaine tselluloos, ristseotud tselluloosikummi, paakumisvastased ained ränidioksiid, stearhape ja magneesiumstearaat, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool.

Teave allergeenide kohta: Toode on: nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaproduktide, laktoosi-, pähklite-, sulfiti-, selleri-, kala-, kooriklooma- ja pärmivaba.

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht