CLA konjugeeritud linoolhape 1000 mg

  • keharasva ja toonuses lihase optimaalse tasakaalu hoidmiseks
  • värvisafloorist (Carthamus tinctorius) valmistatud looduslik konjugeeritud linoolhape
  • aitab muuta rasva talletamist kehas
  • sobib hästi madala rasvasisaldusega dieedi korral
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

ANNUSTAMINE

Soovitame võtta 2 kapslit päevas, soovitatavalt koos toiduga. Oomega-3-rasvhappe lisaks tarvitamine on oluline üldse immuunfunktsioon toetamiseks.

Kas teadsid?

Värvisafloor kuulub maailma vanimate kultuurtaimede hulka. Arheoloogilised tõendite põhjal oletatakse, et Lähis-Idas kasutati seda taime nii toiduaine kui värvi allikana juba rohkem kui 4000 aastat tagasi.

MILLEKS HEA ON?
Lihasmassi kasvatamine
Taastumine treeningutest

CLA ehk konjugeeritud linoolhape (“konjugeeritud” viitab orgaanilises ühendis olevatele aatomite (süsinike) vahelistele sidemetele) kuulub linoolhappest (oomega-6) saadud oktadekadieenhappe isomeeride/ühendite gruppi, mis sisuliselt on ka ise rasvhape, aga kus sisalduvad spetsiaalsed bioaktiivsed isomeerid ehk keemilised ühendid, millele on uuringutes omistatud võimet mõjutada keha rasvade säilitamise viisi ning kaalukaotust. Uuringud on ka näidanud, et linoolhape võib aidata inimestel saavutada optimaalset tasakaalu keharasva ja toonuses lihase vahel, kui seda kasutatakse konjugeeritud vormis koos regulaarse treeningu ja tervisliku toitumisega.

Kuigi konjugeeritud linoolhapet sisaldub ka inimeste igapäevases menüüs, usuvad paljud teadlased, et selle sisaldus on siiski oluliselt madalam, kui on vajalik. CLA-d leidub ka taimsetes õlides, kuid kuna selle peamisteks looduslikeks allikateks on liha- ja piimatooted, võib puhta CLA sisaldus taimsetes õlides olla väike. Linoolhape (oomega-6) moodustab vaid ühe osa tervest CLA molekulist. Toidulisandites kasutatakse kontsentreeritud taimeõli, kus on rikastatud konjugeeritud linoolhappe sisaldus.

Lamberts CLA kapslid sisaldavad looduslikku konjugeeritud linoolhapet, mida saadakse värvohaka (värvisafloori) taimest, mille CLA sisaldus kontsentreeritakse, et kapsel oleks potentsiaalse toimega. Tegu on enim uuritud saadaval oleva CLA-ga ning erilise tootmisprotsessi abil on kindlustatud, et see sisaldaks ka kõige rohkem CLA bioaktiivseid elemente.

Lamberts CLA kapslid  on eriti sobilikud sportlastele, kes on madala rasvasisaldusega dieedil aga ka neile, kes soovivad reguleerida lihas- ja rasvmassi jaotumist ning kehakuju üldiselt.

KELLELE MÕELDUD?
  • sportlased, kes on madala rasvasisaldusega dieedil
  • inimesed, kes soovivad parandada rasvkoe ja lihasmassi vahelist tasakaalu
  • inimesed, kes soovivad kiirendada rasvade ainevahetust
  • sportlased, kes soovivad suurendada lihasmassi
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 kapslit sisaldab:
1-2 kapslit
Värvohaka/värvisafloori (Carthamus tinctorius) õli (80% konjugeeritud linoolhape) 1000-2000 mg

Koostisosad: Värvohaka/värvisafloori õli (80% konjugeeritud linoolhape), kapslikate želatiin, niiskusesäilitaja glütserool.

Teave allergeenide kohta: sisaldab želatiini. Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja imetamise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

Atsetüül L-karnitiin 500 mg
34,72 
L-karnitiin 500 mg
31,55 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht