Kaltsiumi närimistabletid (400 mg)

 • hea sidrunimaitseline närimistablett
 • sobilik ka lastele alates 5. eluaastast
 • sisaldab FOS-i (fruktooligosahhariidid) ja D3-vitamiini
 • luude ja hammaste arengu ja tervise toetamiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

ANNUSTAMINE

Võta 1-2 tabletti päevas koos toiduga. Et saada maksimaalset kasu, soovitame luude tervise toetamiseks võtta kaltsiumi koos koos D3- ja K2-vitamiinidega.

Kas teadsid?

Kaltsium on üks levinumaid mineraalaineid maakeral. Inimese keha sisaldab keskmiselt 1 kg kaltsiumi, millest 99% asub luudes.

MILLEKS HEA ON?
Luude tervis
Hammaste tervis
Lapse tervis
Naiste tervis
Meeste tervis

Lamberts kaltsiumi närimistablettidega on lihtne vajadusel suurendada kaltsiumi tarbimist, mis aitab aeglustada vältimatut vananemisega kaasnevat luustiku massi vähenemist. Kuna kaltsiumi tabletid on tavaliselt küllaltki suured, siis on Lamberts loonud antud tabletid mõnusalt sidrunimaitseliseks  ja näritavaks, et oleks lihtne ja mugav tarvitada.

Et tablettidel oleks meeldiv maitse, sisaldub neis magusamaitseline lahustuv kiudaine FOS (fruktooligosahhariidid), mis saadud siguri juurest. Selle magusaine eeliseks on hea omadus, et see ei põhjusta hammaste lagunemist.

Kaltsium on inimorganismis kõige suuremas koguses esinev mineraal, milles 99% esineb luudes ja hammastes. Kaltsiumi on vaja luude ja hammaste moodustamiseks, vere hüübimise, närvirakkude signaalide edastamise ja lihaskontratsiooni jaoks.

Lisaks eelnevalt nimetatud kaltsiumi omadustele, aitab kaltsium kaasa ka normaalsele lihaste tööle, vere hüübimisele, energiavahetusele, närviülekandele ning seedeensüümide normaalsele tööle.

Tootes sisaldub D3-vitamiin, mis aitab omakorda kaasa kaltsiumi imendumisele ja ärakasutamisele organismis ning aitab samuti hoida luid ja lihaste talitlust normaalsena.

Närimistabletid on lastele ideaalsed, kellel on vajalik kaltsiumi lisatarvitamine luude ning hammaste arenguks ning samuti neile, kellel suurte tablettide neelamine valmistab raskusi.

1 tablett sisaldab 400 mg kaltsiumi, 2,5 μg D-vitamiini ning 1000 mg kiudaineid.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lambertsi Kaltsiumi 400 mg närismistablette tarvitada:

 • lapsed alates 4.eluaastat, kellel on vaja kaltsiumi lisatarvitada luude ja hammaste arengu toetamiseks arsti ettekirjutusel
 • eakad ja need, kellel suurte tablettide neelamine valmistab raskusi
 • inimesed, kellele on arstide poolt soovitatud kaltsiumi lisatarvitamine
 • inimesed, kellel on testitud kaltsiumi puudus / defitsiit
 • inimesed, kes soovivad toetada luude ja hammaste normaalset tervist
 • inimesed, kes soovivad toetada normaalset lihaste talitlust
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 tabletti sisaldab:
1-2 tabletti %NRV*
D3-vitamiin 2,5-5 μg 50-100
Kaltsium (karbonaadina) 400-800 mg 50-100
Frukto-oligosahhariidid (FOS) 1000-2000 mg -

Koostisosad: happesuse regulaator kaltsiumkarbonaat, fruktooligosahhariidid, emulgaator stearhape, maitse-ja lõhnaained (sidrun), paakumisvastane aine magneesiumstearaat, magusaine sukraloos, D3-vitamiin (kolekaltsiferool).

Teave allergeenide kohta. Ei sisalda: nisu, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm. Gluteenivaba.

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht