Oomega-3 puhas kalaõli 1100 mg

 • 360 mg EPA ja 240 mg DHA rasvhappeid
 • 5 astmeline kõrgetasemeline puhastusprotsess tagab õli kvaliteedi
 • sisaldab looduslikku E-vitamiini antioksüdatiivse kaitse jaoks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

ANNUSTAMINE

Võta 1-3 kapslit päevas koos toiduga. Südamehaiguste, luupuse ja psoriaasi korral on soovituslik annus kalaõli 3000 mg (3 kapslit) päevas. Pimedamal ajal on immuunsüsteemi ja luude toetamiseks soovitustlik võtta lisaks ka D vitamiini.

Kas teadsid?

Lõhe on üks rikkamaid oomega-3 rasvhapete allikaid. 150 grammi lõhet sisaldab olenevalt liigist ja toitumisest ning muudest keskkonna teguritest 1000-2000 mg EPA-d ja DHA-d.

MILLEKS HEA ON?
Südame tervis
Silmade tervis
Ajutöö
Veresoonkond
Kolesterooli tase
Liigeste tervis
Immuunsus

Iga kapsel sisaldab kokku 700 mg oomega-3-rasvhappeid, millest 360 mg on EPA-t (Eikosapentaeenhape) ja 240 mg DHA-d (Dokosaheksaeenhape), tagades igapäevase oomega-3 vajaduse. Oomega-3-rasvhapped on asendamatud rasvhapped, mis tähendab, et inimorganism neid ise ei tooda ja neid tuleb omastada toidust või vajadusel toidulisanditest.

Lambertsi kalaõli läbib 5-etapilise puhastusprotsessi, mis tagab ülima kvaliteedi ning õli puhtuse. Puhastusprotsess tagab praktiliselt lõhnatud kapslid. Õli säilimise kapslis tagab naturaalne E-vitamiini sisaldus.

Eikosapentaeenhape (EPA) ja dokosaheksaeenhape (DHA) on need eluliselt olulised oomega-3-rasvhapped, mis aitavad kaasa meie tervena püsimisele ja elukvaliteedile.

EPA ja DHA aitavad kaasa normaalsele südametalitlusele ning DHA aitab säilitada normaalset ajutalitlust ja hoida normaalset nägemist.* Samuti on täheldatud, et kalaõlide tarbimine aitab ennetada südamehaiguste riski ning võivad kaasa aidata ka vererõhu alandamisele, kuna oomega-3-rasvhapped alandavad triglütseriidide (nö veres ringlevad kolesterooli rasvad) taset.

Kalaõli preparaadid sobivad tarvitamiseks koos liigestele, südamele ja nahale mõeldud toidulisanditega, kuna aitavad kaasa põletikuliste protsesside vähendamisele ning südamehaiguste tekkeriski ärahoidmisele.

*Kasulik toime avaldub siis, kui päevas tarbitakse 250 mg EPA-d ja DHA-d.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lambertsi puhast kalaõli 1100 mg tarvitada:

 • inimesed, kes soovivad toetada südamentervist
 • inimesed, kes soovivad toetada ajutegevust
 • inimesed, soovivad reguleerida kõrget kolesteroolitaset
 • inimesed, kellel esineb kõrge vererõhk
 • inimesed, kellel esineb probleeme nahaga
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata normaalsele nägemisele
 • inimesed, kellel esineb probleeme liigestega
 • inimesed, kes soovivad toetada elukvaliteeti ja toetada tervist
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-3 kapslit sisaldab:
1-3 kapslit
Kala kehaõli kontsentraat 1100-3300 mg
Sisaldab oomega-3 rasvhappeid sealhulgas: 700-2100 mg
küllastunud rasvhapped 93 - 279 mg
monoküllastumata rasvhapped 157 - 471 mg
polüküllastumata rasvhapped millest: 812 - 2436 mg
Eikosapentaeenhape (EPA) 360 - 1080 mg
Dokosaheksaeenhape (DHA) 240 - 720 mg

Koostisosad: kalaõli kontsentraat (kalaõli etüülestritena) koos antioksüdant alfa-tokoferooliga, kapslikate želatiin, niiskusesäilitaja glütserool.

Teave allergeenide kohta: toode sisaldab kala. Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Sisaldab kala. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Oomega 3-6-9 kalaõli 1200 mg
27,66 
Oomega-3 Ultra puhas kalaõli 1300 mg
30,89 
Puhas kalaõli 500 mg
18,89 
Tursamaksaõli 1000 mg
23,64 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht