Privaatsuspoliitika 2017-09-14T18:02:19+00:00

Privaatsuspoliitika

Kliendiandmete töötlemise eesmärk

Töötleme kliendiandmeid (kliendi ees-ja perekonnanimi, telefoninumber, e-posti aadress ja/või postiaadress) eelkõige selleks, et täita kliendiga sõlmitud lepingut ; pakkuda MPharma (Lamberts Eesti netipoe) teenuseid (nt uute toodete ja teenuste pakkumine); täita oma kohustusi, mis tulenevad õigusnormidest.

Kliendiandmete kasutamine otseturunduses

  • Saadame klientidele pakkumisi, uudiskirju
  • Võime klientidele edastada pakkumisi, mille on teinud meie poolt hoolikalt välja valitud koostööpartnerid. Koostööpartner ei saa oma kasutusse kliendiandmeid, kui klient ei ole väljendanud konkreetset huvi koostööpartneri kauba või teenuse vastu.
  • Kliendid võivad meiega igal ajal ühendust võtta e-posti teel info@lambertseesti.ee, et teatada oma soovist personaalseid pakkumisi mitte saada või kustutada end uudiskirja nimistust vastavasisulise lingi abil (uudiskirja jaluses)
  • Hoolitseme selle eest, et teie isikuandmete privaatsus ostude sooritamisel kui ka niisama kodulehe kasutamisel oleks tagatud ja garanteeritud. Me ei väljasta teie andmeid kolmandatele isikutele ja ka e-poe personalist on nendele juurdepääs vaid isikutel, kes otseselt on seotud Ostutellimuse korraldamisega.

 

Kliendiandmete turvalisus

Kliendiandmete kogumisel piirdume vähimaga, mida vajame töötlemise eesmärkide täitmiseks. Ligipääs andmetele on vaid vastava väljaõppe saanud töötajatel, kel on õigus töödelda kliendiandmeid ainult ulatuses, mis on vajalik tema tööülesannete täitmiseks. Nõuame, et ettevõtted, kes meiega andmete töötlemisel koostööd teevad (nt posti- ja trükiteenuse osutajad), peaksid kinni meie reeglitest kliendiandmete hoidmise kohta. Lepingutes, mis me nende ettevõtetega sõlmime, fikseerime kliendiandmete saladuses hoidmise kohustuse.

Kliendiandmete avaldamine

  • Avaldame kolmandale isikule kliendiandmeid ainult juhul, kui oleme saanud selleks lepingus või muul viisil fikseerituna kliendi nõusoleku või kui andmete avaldamist nõutakse meilt seaduse alusel.
  • Kliendil on õigus tutvuda oma kliendiandmetega kodulehel oma konto alt sisse logituna. Kui kliendiandmed on muutunud või muul põhjusel ebaõiged, peab klient sellest meile teatama kas kodulehe või e-maili kaudu.
  • Kliendil on õigus nõuda oma andmete töötlemise lõpetamist ja/või kogutud andmete kustutamist, kui vastav õigus tuleneb isikuandmete kaitse seadust või muust õigusaktist.

 

Netipoest ostlemine

  • Kõik pangalingiga maksed on krüpteeritud – kolmandad isikud ei näe teie pangaandmeid.
  • Hoolitseme selle eest, et teie isikuandmete privaatsus ostude sooritamisel kui ka niisama kodulehe kasutamisel oleks tagatud ja garanteeritud.

 

Küsimuste tekkimise korral võtke palun meiega ühendus e-posti teel info(ät)lambertseesti.ee

MPharma OÜ