Koensüüm Q10 100 mg

  • ühes kapslis efeketiivne annus 100 mg
  • looduslik koensüüm Q10 allikas
  • lahustatud päevalilleseemneõlis, et tagada hea imenduvus
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

ANNUSTAMINE

Soovitame võtta 1 kapsli päevas koos toiduga. Keha ubikinooni (Q10) varude optimaalse taseme saavutamine võib võtta 2-4 nädalat. Ainevahetuse täiendavaks toetamiseks võid võtta juurde ka B-grupi vitamiine, mis omavad olulist rolli metabolismis. Südame- ja veresoonkonna täiendavaks toetamiseks soovitame võtta juurde D-vitamiini ja oomega-3 rasvhappeid.

Kas teadsid?

Koensüüm Q10 avastas ameerika teadlane F. Crane aastal 1957. Neli aastat hiljem näitas Inglise teadlane P. Mitchell, millist rolli omab ubikinoon rakutasemel energiatootmises. 1978 sai ta selle eest ka Nobeli preemia keemias.

MILLEKS HEA ON?
Südame tervis
Veresoonkond
Energia
Taastumine treeningutest
Oksüdatiivne stress
Naha tervis

Koensüüm Q10 on tuntud ka ubikinoonina ning see on vitamiinisarnane aine, mida leidub igas inimorganismi rakus, kus osaleb energia tootmise protsessis. Seega pole üllatav, et kõige suurem koensüüm Q10 kontsentratsioon esineb organites, millel on kõige suurem energia nõudlus, näiteks südamelihases, maksas ja kiiresti taastuvates kudedes.

Kuna koensüüm Q10 toodetakse kehas, siis selle tootmine meie vananedes väheneb. Seega võib vanemate inimeste energiapuudus olla sageli seotud just madalama Q10 tootmisega kehas. On tõestatud, et ka teatud kolesterooli alandavad ravimid vähendavad koensüüm Q10 taset organismis, seega neid tarbivatel inimestel on soovitatav kasutada koensüüm Q10 toidulisandit. Koensüüm Q10 aitab kaasa normaalse vererõhu säilitamisele. Lisaks aitab Q10 kaitsta organismi liigse lihaspinge ja oksüdatiivsete kahjustuste eest.

Looduslik Q10 on leidnud kasutust paljudes uuringutes ning antud toodetes esineb see lahustatuna taimeõlis, et soodustada imendumist.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lambertsi Q10 kapsleid tarvitada:

  • inimesed, kes soovivad üleval hoida organismi igapäevaseid energiavarusid
  • sportlased treening- ning võistlusperioodidel
  • inimesed, kes soovivad tõsta organismi vastupanuvõimet stressile ning haigustele
  • inimesed, kes tarvitavad kolesterooli alandavaid ravimeid
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 kapsel sisaldab:
1 kapsel
Koensüüm Q10 (ubikinoon) 100 mg

Koostisosad: päevalilleseemneõli, kapslikate želatiin, niiskusesäilitajaglütserool,toiduvärv raudoksiid, koensüüm Q10, päevalille letsitiin, emulgaator glütserüülmonostearaat.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda  nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaprodukte, laktoosi, pähkleid, sulfitit, pärmi, kala ega koorikloomi.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Koensüüm Q10 200 mg
49,09 
Koensüüm Q10 30 mg
al.  24,10 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht