C-vitamiin 500 mg pikendatud vabanemisega

 • aega mööda vabanev C-vitamiin (6-8 tunni jooksul) sarnaneb loomulikule toidu seedimisprotsessile
 • tagab ühtlase C-vitamiini taseme veres pikemaks ajaks
 • bioflavonoidega, mis aitavad kaasa C-vitamiini imendumisele ja toetavad selle funktsiooni organismis
 • immuunsüsteemi toetamiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1-3 tabletti päevas koos toiduga. C-vitamiin aitab kaasa raua preparaatide imenduvusele, mistõttu soovitame neid koos võtta. Kui võtad B12 vitamiini siis soovitame tarvitada neid vähemalt 2 tunnise vahega, et mitte takistada imendumist. Tugevama antioksüdatiivse toime saavutamiseks tarvita juurde E-vitamiini.

Kas teadsid?

Lisaks sellele, et C-vitamiin on antioksüdant aitab ta kehal taaskasutada teisi antioksüdante. Uuringu põhjal leiti, et inimestel kes tarbisid vähemalt 220 mg vitamiin C-d päevas oli ka kõrgem vitamiin E tase.

MILLEKS HEA ON?
Immuunsus
Luude tervis
Hammaste tervis
Energia
Viirused
Väsimus ja kurnatus

Pikendatud vabanemisega C-vitamiin lahustub aeglaselt 6-8 tunni jooksul, võimaldades soolestikul omistada suurem kogus vitamiini. Tänu pikendatud tehnoloogiale tekib C-vitamiini ülejääki organismis oluliselt vähem ning vitamiini tase on vereringes ühtlane ja koed püsivad pikemalt küllastatuna.

C-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja selle säilimisele kehalise koormuse ajal ja pärast seda* ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Lisaks aitab C-vitamiin kaasa ka normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele, närvisüsteemi normaalsele talitlusele ning suurendab raua imendumist.

Veel aitab C-vitamiin  kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele luude, kõhrkoe, veresoonte, hammaste, igemete ja naha normaalseks talitluseks ja osaleb oksüdeerimise ja redutseerimise protsessides, olles seega antioksüdantsete omadustega vitamiin ning kaitstes rakke vabade hapniku radikaalide ja oksüdatiivse kahjustuse eest.

Lambertsi üks C-vitamiini  tablett sisaldab  500 mg askorbiinhapet ning looduslikke ühendeid bioflavonoide ja kibuvitsa.

Nimelt seostatakse looduslikke ühendeid, bioflavonoide, C-vitamiiniga puuviljades ja juurviljades. Ka bioflavonoidid aitavad kaasa mitmete C-vitamiini olulistele ülesannetele organismis nagu kollageeni moodustumine ning kõhrkoe normaalseks talitluseks.

*Kasulik toime immuunsüsteemi säilimisele kehalise koormuse ajal ja pärast seda avaldub siis, kui päevas tarbitakse 200 mg lisaks soovitatavale päevasele C-vitamiini kogusele.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kes soovivad tugevdada oma immuunsüsteemi
 • inimesed, kellel esineb väsimust ja kurnatust
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata kollageeni normaalsele moodustumisele luude, kõhrkoe, veresoonte, hammaste, igemete ja naha normaalseks talitluseks
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata normaalsele energiavahetusele
 • inimesed, kes tarvitavad rauapreparaate ning soovivad suurendada raua imendumist organismis
 • füüsiliselt aktiivsed inimesed ja sportlased, kes soovivad kaasa aidata organismi taastumisele
 • inimesed, kes soovivad tõsta vastupanuvõimet haigustele ja viirustele
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 tabletti sisaldab:
1-2 tabletti %NRV*
C-vitamiin (askorbiinhape) 500-1000 mg 625-1250
Kibuvitsa ekstrakt (4:1 ekstraktina) 25-50 mg -
Tsitruse bioflavonoidide kompleks 50-100 mg -

Koostisosad: C-vitamiin (askorbiinhape), happesuse regulaator dikaltsiumfosfaat, mahuaine tselluloos, tsitruse bioflanoidide kompleks, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, emulgaator stearhape, kibuvitsa (Rosa canina) ekstrakt.

Teave allergeenide kohta: sisaldab tsitruselisi.

Hoiatused: Üle 1000 mg C-vitamiini võib tundlikel inimestel põhjustada kerget maoärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Hoida toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

C-vitamiin 1000 mg pikendatud vabanemisega
al.  14,23 
C-vitamiin 650 mg Ester-C vormis tabletid
29,95 
C-vitamiin ja rutiin 500 mg
20,47 
Kibuvits 10000 mg koos C-vitamiiniga
18,89 
Mittehappeline C-vitamiin 500 mg
18,89 
Mittehappeline C-vitamiini pulber
39,44 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht