Taimne seedeensüümide kompleks Digestizyme

 • Digestizyme on tugevatoimeline taimne seedeensüümide kompleks,
 • toidu seedimise toetamiseks
 • ärritatud seedetrakti toetamiseks
 • pärast sööki tekkiva raskustunde leevendamiseks
 • aitab seedida valke, rasvu ja süsivesikuid
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Üks kapsel iga põhitoidukorra alguses või koos toiduga kuni kolm korda päevas. Seedeensüümide võtmine võib aidata parandada ka vitamiinide ja mineraalide omandamist. Raseduse ja rinnaga toitmise korral pidage nõu spetsialistiga.

Kas teadsid?

Enamik seedimisest toimub peensooles, kus eritub ka kõige rohkem seedeensüüme. Toidu seedimine saab alguse juba suust, kus süljenäärmetest erituvad süsivesikuid lagundavad amülaasid.

MILLEKS HEA ON?

Lamberts Digestizyme on tugevatoimeline taimne seedeensüümide kompleks, mis sisaldab vajalikke ensüüme tagamaks seedesüsteemi sujuv toimimine.

Seedeensüümid aitavad seedetraktis toitaineid algkomponentideks lagundada, misjärel saavad nad imenduda läbi soolestiku vereringesse. Kui see ensüümide süsteem ei tööta tõhusalt, ei saa organism vajalikke toitaineid kätte. Lisaks hakkavad jämesooles sinna sattunud seedimata toitu kääritama kohalikud bakterid ning see võib põhjustada puhitust, gaase ja kõhulahtisust.

Vananedes meie loomulik ensüümide tootmine väheneb ning uuringud on tõestanud, et ka haiguse ajal väheneb ensüümide tootmine oluliselt.

Lamberts Digestizyme sisaldab laia valikut taimsetest allikatest pärit ensüüme, mis seedivad valke, rasvu ja süsivesikuid. Taimedest pärinevate ensüümide eeliseks on kindlustatud kvaliteedi kontroll ja saastumine on oluliselt väiksem kui loomse allika puhul. Looduslikud taimeensüümid annavad suure biosaadavuse ja on seedetraktile kergesti vastuvõetavad. Lamberts on tootesse valinud ensüümid, mis on suures osas vastupidavad mao happelistest tingimustest põhjustatud lagunemisele, et ensüümid jõuaksid peensoolde, kus toimub enamik seedeprotsessist.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts Digestizyme Seedeensüümide kompleksi tarvitada:

 • inimesed, kellel on probleeme toidu seedimisega
 • inimesed, kes soovivad tugevdada soolte mikrofloorat
 • inimesed, kes kannatavad seedehäirete all
 • inimesed, kellel esineb puhitust / gaase
 • inimesed, kellel esineb raskustunnet peale söömist
 • inimesed, kes soovivad toetada soolestiku peristaltikat
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-3 kapslit sisaldab:
1-3 kapslit
Lipaas 313-939 FIP*
Amülaas 5000-15000 DU*
Proteaas 4.5 10000-30000 HUT*
Proteaas 3.0 10-30 SAPU*
Glükoamülaas 9-27 AGU*
Tsellulaas 200-600 CU*
Bromelaiin 120000-360000 PU*
Papaiin 50000-150000 PU*

Koostisosad: ensüümi valmissegu taimsed allikad (Aspergillus Oryza, Aspergillus niger, Trichoderma longibrachiatum, Ananas comosus, Carica papaya), hüdroksüpropüülmetüültselluloos, paakumisvastane aine magneesiumstearaat, valgeriisi pulber, ränidioksiid.

Teave allergeenide kohta. Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Artišokk 8250 mg
25,22 
Bromelaiin 1250 GDU (500 mg)
25,22 
Laktaasi kompleks 350 mg
20,47 
Roheline tee 5000 mg
25,22 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht