Magneesium (tsitraat) 150 mg MagAsorb®

 • sisaldab magneesiumtsitraati, mille üks tablett sisaldab 150 mg puhast elementaarset magneesiumi
 • magneesiumtsitraat on kõige paremini imenduv mineraalvorm
 • väsimuse ja kurnatuse vastu
 • närvisüsteemi normaalse funktsiooni toetamiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1-3 tabletti päevas koos toiduga. Parema imenduvuse tagamiseks on soovituslik võtta üks tablett iga söögikorraga.

Kas teadsid?

Magneesium tekib tähtedes, kus ekstreemse kuumuse ja rõhu juures sulanduvad kokku heelium ja neoon.

MILLEKS HEA ON?
Närvisüsteemi toetamine
Uni
Taastumine treeningutest
Väsimus ja kurnatus
PMS
Rasedus
Organismi üldine toetamine ja heaolu

MagAsorb® sisaldab magneesiumtsitraati, mille üks tablett sisaldab 150 mg puhast elementaarset magneesiumi. Magneesiumtsitraat on kõige paremini imenduv mineraalvorm. Lambertsi kontrolluuringud on välja toonud Magasorb® preparaadi kõrge biosaadavuse võrreldes teiste magneesiumi vormidega.

Magneesium on oluline mineraalaine luustiku arenguks, närvi- ja lihasfunktsioonide korrapäraseks funktsioneerimiseks, rasvhapete ja rakkude tootmiseks ning elektrolüütide tasakaalu säilitamiseks.

Magneesium aitab ka toetada energia tootmist, on vastutav üle 300 ensüüm-reaktsiooni eest kehas, aktiveerib B-grupi vitamiine, lõõgastab lihaseid ning aitab kaasa insuliini sekretsioonile ja toimimisele.

Lisaks võib ta aidata parandada une kvaliteeti – oma olulise rolli tõttu aitab magneesium närvisüsteemis aktiveerida rahustavaid mehhanisme. Samuti võib magneesium aidata leevendada ärevust.

Magneesiumipuudus on muutunud üsna tavapäraseks ning selle tagajärjed on näiteks lihaskrambid, väsimus ja mitmed premenstruaalse sündroomi sümptomid. Magneesiumi tarvitamine aitab ennetada sportimisel krampide teket.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts MagAsorb® Magneesiumi 150 mg tablette tarvitada:

 • inimesed, kellel esineb väsimust ja kurnatust
 • inimesed, kes soovivad toetada energiavahetust
 • inimesed, kes soovivad toetada lihaste tööd
 • inimesed, kes soovivad toetada hammaste tervist
 • inimesed, kes soovivad toetada luude tervist
 • inimesed, kellel esineb lihaskrampe
 • naised, kellel esineb premenstruaalset sündroomi
 • inimesed, kes spordivad regulaarselt
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-3 tabletti sisaldab
1-3 tabletti %NRV*
Magneesium (tsitraadina) 150-450 mg 40-120

Koostisosad: magneesiumtsitraat, modifitseeritud tärklis, mahuaine tselluloos, stabilisator hüdroksüpropüülmetüültselluloos, emulgaator stearhape, võrkstruktuuriga tselluloosikummi, glaseeraine (hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat.

Teave allergeenide kohta. Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Üle 400 mg magneesiumit võib tundlikel inimestel põhjustada kerget kõhuärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Magneesium 375 mg
al.  14,16 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht