L-glutamiini pulber 500 g

 • lihaste kiirema taastumise toetamiseks
 • immuunsüsteemi toetamiseks
 • seedesüsteemi rakkude taastamise toetamiseks
Kogus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta üks kuhjaga lusikatäis (5 g) päevas segatuna joogiga (vee, mahla või proteiinikokteil). Sportimisest taastumise korral soovitame võtta päevas 5-10 g glutamiini. Soolestiku ja immuunsüsteemi toetamiseks soovitame võtta 5 g päevas. Seedesüsteemi rakkude täiendavaks toetamiseks soovitame juurde võtta probiootikume ja oomega-3 rasvhappeid.

Kas teadsid?

Glutamiin on kehas kõige levinum aminohape ja oluline komponent proteiini ehitamisel. Kui organismi glutamiini varud muutuvad liiga madalaks, võib keha hakata lagundama olemasolevaid proteiinivarusid (näiteks lihaseid), et vabastada rohkem glutamiini.

MILLEKS HEA ON?
Seedimine
Immuunsus
Taastumine treeningutest

Glutamiin on lihaskoes kõige külluslikumalt esinev aminohape omades seal elutähtsat rolli metaboolsetes protsessides. Organism on võimeline energiapuuduse korral glutamiini glükoosiks muundama ning on seedetrakti rakkudele toitaineks. Glutamiini kasutavad ka valgeverelibled ning see on oluline immuunsüsteemi toimimiseks.

Glutamiini leidub paljudes proteiinirikastes toitudes nagu näiteks liha ja kala, kuid tugevate trennide korral võivad glutamiini varud organismis oluliselt väheneda. Glutamiini toidulisandit soovitatakse kasutada vahetult enne või pärast treeningut, et hoida selle taset stabiilsena. Glutamiin varustab lihast treeningu ajal energiaga ning kiirendab lihaste treeningjärgset taastumist.

Keha kudedel on L-glutamiinile erinevad nõudmised – kõige innukamad tarbijad on soolestiku rakud, lihased on aga L-glutamiini tootjad.

Lamberts L-glutamiini pulber on maheda maitsega ning seda on lihtne tarvitada – segades valgujookidele, mahladele või veele. Glutamiin on vabas “L” vormis, mis tähendab, et see on aminohappe naturaalseks vormiks, valmis imendumiseks ja kasutamiseks organismis.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lambertsi L-glutamiini pulbrit tarvitada:

 • sportlased, kes soovivad kiirendada lihaste taastumist
 • inimesed, kes peavad lisatoitu varustama soolestiku rakkudele
 • inimesed, kellel esineb pikaajalist kõhulahtisust
 • inimesed, kes soovivad toetada immuunsüsteemi
KOOSTISOSAD
Toitumisalane teave:
5 g kohta: 100 g kohta:
L-glutamiin 5 g 100 g
Kalorid 20 kcal 400 kcal

Koostisosad: L-glutamiin.

Teave allergeenide kohta: pakitud tehases, kus käsitletakse pähkleid, soja, muna, nisu.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal, ei soovitata lastele. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

BCAA aminohapete kapslid
32,69 
L-arginiin 1000 mg
32,82 
L-glutamiin 500 mg kapslid
22,54 
L-glutamiini pulber 500 g
43,97 
L-glutatiooni kompleks
31,55 
L-karnitiin 500 mg
31,55 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht