Glükoosamiini kompleks

  • üks kõrgeimate, kuid ohutute, kontsentratsioonidega liigestele mõeldud toidulisandeid turul
  • päevane annus (3 tabletti) sisaldab tervelt 1100 mg glükoosamiini, 330 mg kondroitiinsulfaati ja 150 mg MSM-i
  • tugevad antioksüdandid- 50 mg bioflavonoidi kvertsetiin, 60 mg ingveri ekstrakti (võrdväärne 1200 mg ingveri juurega) koos 100 mg kibuvitsa ekstraktiga
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

ANNUSTAMINE

Soovitame võtta 3 tabletti päevas, eelistatavalt koos toiduga. Tulemuste nägemiseks on vajalik glükoosamiini võtta vähemalt 4-8 nädalat. Luude ja liigeste täiendavaks toetamiseks soovitame juurde võtta lisaks asendamatuid oomega-3 rasvhappeid ning D-vitamiini.

Kas teadsid?

Vanemad koerad, kel on probleeme liikumisega võivad abi saada glükoosamiinsulfaadist. Uuringud on näidanud, et glükoosamiini võtmine on ühtemoodi ohutu nii inimestele kui koertele.

MILLEKS HEA ON?
Liigeste tervis

Kompleks sisaldab glükoosamiinsulfaati ja kondroitiinsulfaati koos kompleksi toetavate toitainetega: kibuvits (Rosa canina), kvertsetiin, ingver (Zingiber officinale) ja MSM (metüülsulfonüülmetaan).

Glükoosamiini leidub liigestes ja lihastes, kus ta mängib olulist rolli liikuvusel ja ühendava koe sujuval töötamisel. Kondroitiini sisaldavad liigesed, kus ta aitab vedelikel liikuda kõhretesse. Iga koostisosa on valitud vastavalt nende erinevatele, kuid teineteist täiendavatele omadustele ning ühtlasi on tagatud toitainete toimimiseks vajalikud kontsentratsioonid.

Paljudes uuringutes välja toodud looduslik ühend, kvertsetiin, on kõrge bioaktiivsusega bioflavonoid, mida naturaalselt leidub puuviljades ja köögiviljades. Kvertsetiini puhul on tegemist tugeva antioksüdandiga ning talle on omistatud ka põletikevastaseid omadusi.

Uuringutele toetudes on välja toodud, et päevaseks efektiivseks soovituslikuks annuseks on 1400 mg glükoosamiinsulfaati. Kõrgema annuse kasutamisel pea eelnevalt nõu apteekri või arstiga.

Kolm tabletti, mis on soovitatavaks päevaseks annuseks, sisaldavad 1400mg glükoosamiinsulfaati. See on kogus, mida on esile toodud ja kasutatud ka paljudes teadusuuringutes. Lisaks sisaldavad tabletid ka 300 mg kondroitiinisulfaati ja 150 mg MSM-i (metüülsulfonüülmetaani). Kvertsetiini, mis on võimas bioflavonoid, sisaldub kolmes tabletis 60 mg, lisaks 1200 mg ingverit (kontsentreeritud ekstraktina), ning 400 mg kibuvitsa.

Ingver aitab kaasa liigeste liikuvusele ning aitab vältida hommikust liigeste jäikust.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid kasutada Lamberts Glükoosamiini kompleksi:

  • inimesed, kellel esineb liigeseprobleem
  • eakad, kes soovivad toetada liigeseid
  • sportlased, liigesteprobleemide ennetamiseks
  • füüsiliselt aktiivsed inimesed, kes soovivad toetada tervete liigeste tervist
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-3 tabletti sisaldab:
1-3 tabletti
Glükoosamiinsulfaat 2KCl*, mis sisaldab: glükoosamiinsulfaati, millest glükoosamiini baasaine 619-1857 mg; 466-1400 mg; 366-1100 mg
Kondroitiinsulfaat 110-330 mg
MSM (metüülsulfonüülmetaan) 50-150 mg
Kvertsetiin 17-50 mg
Ingver (Zingiber officinale), mis pärineb 60 mg 20:1 ekstraktist 400-1200 mg
Kibuvits (Rosa canina), mis pärineb 100 mg 4:1 ekstraktist 133-400 mg

Koostisosad: Glükoosamiinsulfaat 2KCl (koorikloomadest), modifitseeritud tärklis, mahuaine tselluloos, kondroitiinsulfaat, metüülsulfonüülmetaan, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, toiduvärvid titaandioksiid ja raudoksiidid, kibuvitsa (Rosa canina) ekstrakt, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat, kvertsetiindihüdraat, ingveri (Zingiber officinale) ekstrakt,  stabilisaator steariinhape.

Teave allergeenide kohta: Toode sisaldab koorikloomi. Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal.  Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]