Glükoosamiini Kompleks

  • spetsiaalne toitainete kompleks, mis toetab liigeste tööd ning liikuvust
  • aitab vähendada liigeste jäikust ning leevendab liigeste ülekoormusest tekkinud ebameeldivusi
  • sisaldab kõrgeima kvaliteediga liigestele olulisi toitaineid: glükoosamiinsulfaati (1400 mg), kondroitiinsulfaati (330 mg) ja 150 mg MSM'i (metüülsulfonüülmetaan)
  • kompleksi toime efektiivsust tõstavad tugevad antioksüdandid - 50 mg kvertsetiin, 60 mg ingveri ekstrakt (võrdväärne 1200 mg ingveri juurega) ja 100 mg kibuvitsa ekstrakt
  • sobib tarvitamiseks nii liigeste tervise toetamiseks kui erinevate liigeste vaevuste puhul
Suurus
Laos
Otsas
Toode otsas, telli ette!
Laos
Otsas
Toode otsas, telli ette!
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

  • Taimetoitlastele

  • Vegan

ANNUSTAMINE

Säilitusannusena liigeste tervise toetamiseks tarvita 1-2 tabletti koos toiduga või peale söömist. Liigestega seotud probleemide korral soovitame võtta uuringutes välja toodud annus ehk 3 tabletti (1400 mg) päevas, eelistatavalt koos toiduga, vastavalt hommikul, lõuna ajal ja õhtul. Parima toime saavutamiseks on soovituslik glükoosamiini tarvitamine vähemalt 4-8 nädala jooksul. Luude ja liigeste täiendavaks toetamiseks soovitame juurde võtta lisaks asendamatuid oomega-3 rasvhappeid ning D-vitamiini.

Lamberts Eesti kvaliteet ja usaldusväärsus
Lamberts Eesti kvaliteet ja usaldusväärsus

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on 40 aastat kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab 40-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.