Roheline tee 5000 mg

 • rohkelt bioflavonoide, millel on antioksüdatiivsed ja põletikuvastased omadused
 • kõrge katehhiinide sisaldused ekstrakt
 • 1 tablett on võrdväärne poole liitri tee joomisega
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1-2 tabletti päevas, eelistatavalt koos toiduga. Ainevahetuse täiendavaks toetamiseks võid võtta lisaks kurkumi ekstrakti ning konjugeeritud linoolhapet.

Kas teadsid?

Traditsiooniliselt kasvatatakse rohelist teed avatud põldudel otsese päikese käes. Kuid kasvatatakse ka osalises varjus, mis nõuab küll enam tööd, kuid paneb taime tootma rohkem aminohappeid, kofeiini, jpm.

MILLEKS HEA ON?

Lambertsi Rohelise Tee tablettides kasutatud rohelise tee ekstrakt on kontsentreeritud, et tagada katehiinide (rohelise tee toimeained) kõrge sisaldus, mida sisaldub ühes tabletis 250 mg. Ekstrakti saamiseks on kasutatud terveid, kääritamata ning noorelt korjatud teelehti, sest see tagab parima kvaliteedi ning aktiivsete toimeainete kõrge taseme. Vaid üks tablett vastab 1/2 liitrile traditsiooniliselt valmistatud rohelisele teele, kuid sisaldab vaid murdosa kofeiini võrreldes tavalise teega.

Roheline tee (Camellia sinensis) aitab kaasa terve seedesüsteemi säilitamisele, rasvade ainevahetuse reguleerimisele ja energia suuremale ärakasutamisele.  Lisaks kiirendab rohelne tee ainevahetust ning aitab ära hoida rasvade kumuleerumist. Katehiinid aitavad kaasa terve südame ja kolesteroolitaseme säilitamisele ning ka kõrge kolesterooli taseme alandamisele.

Rohelises tees sisalduvad aktiivsed ühendid katehiinid aitavad kaasa meeste tervise säilitamisele ning aitavad kaitsta eesnääret oksüdatiivsete kahjustuste eest.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kes soovivad aidata kiirendada ainevahetust
 • inimesed, kes soovivad toetada tervet seedesüsteemi toimist
 • inimesed, kes soovivad toetada südame tervist
 • inimesed, kes soovivad tugevdada immuunsüsteemi
 • inimesed, kes soovivad aidata hoida normaalset tervislikku kolesteroolitaset
 • mehed, kes soovivad toetada eesnäärme tervist
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 tablett sisaldab:
1 tablett
Rohelise tee leht (Camellia sinensis 500 mg ekstraktina) 5000 mg
Sisaldades: polüfenoole, Millest 4-7% epigallokatehiin gallaate 250 mg
L-Teaniin 10 mg

Koostisosad: rohelise tee ekstrakt, stabilisaator kaltsiumkarbonaat, happesuse regulaator dikaltsiumfosfaat, mahuaine tselluloos, paakumisvastased ained (ränidioksiid, magneesiumstearaat ja steariinhape), glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, toiduvärvid titaandioksiid ja klorofülliini vasekompleksid, niiskusesäilitaja glütserool, ristseotud tsellulooskummi, L-teaniin.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja imetamise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Kaneeli tabletid 2500 mg
18,89 
Korea ženšenn 1200 mg
11,87 
Küüslauk 8250 mg
18,89 
Siberi ženšenn 1500 mg
17,30 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht