Meist

Oleme Suurbritannia ettevõtte Lamberts Healthcare Ltd. toidulisandite ametlikuks maaletoojaks, esindajaks ja e-poeks Baltikumis.

Lamberts omab pikaajalist kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse.

Kolme Balti riiki ühendav Lamberts Baltic on asutatud oma ala spetsialisti, proviisori, poolt ning just seetõttu on inimeste tervis, tervislik eluviis ja rahulolu ning tasakaal iseendas meile väga olulisteks südameasjadeks.

Meie väikesesse, kuid väga professionaalsesse perre kuuluvad nii proviisorid, farmatseudid, toitumisnõustajad kui ka teised oma ala spetsialistid, kes kõik usuvad ja teavad, et elus vajaliku tervisliku tasakaalu saavutamiseks on oluline teha koostööd ning toetada oma keha ja vaimu.

Meie eesmärgiks on tutvustada inimestele mitmesuguseid võimalusi oma tervise eest hoolitsemiseks, olla abiks toidulisandite valiku tegemisel,  pakkuda erialast ja professionaalset nõustamist ning läbi kõigi nende tegevuste ka harida inimesi.

Lisaks teeme koostööd nii Eesti teadlaste kui arstidega ning Lamberts Healthcare Ltd. kliiniliste nõustajatega, et tagada parim võimalik tagasiside oma klientidele.

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks!

Lamberts Healthcare Ltd. filosoofia

Miks Lamberts?

Meie koostööpartner, Lamberts Healthcare Ltd., on kvaliteetseid toidulisandeid ja vitamiine tootev Suurbritannia ettevõte, mis on asutatud juba 1982. aastal. Tänasel päeval kuulub ettevõte ka ülemaailmselt tuntud ja tunnustatud Procter & Gamble gruppi.

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Kõik Lamberts®’i tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite* järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Veterinaar- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Lamberts®’i tootmispõhimõtted on teaduskesksed, arendades välja vaid õige toime, efektiivsuse ja kehtivate teaduslike uuringute poolt toetatud tooteid.

Lamberts®’i tooteid kasutades võite kindel olla, et tarbite professionaalide poolt heaks kiidetud kvaliteetseid ja puhtaid tooteid!

*Kõik meie poolt pakutavad toidulisandid vastavad samadele tootmisstandarditele ning kvaliteedinõuetele nagu apteekides müüdavad käsimüügi- ning retseptiravimid. Samuti on kõik toidulisandid määratletud Eesti Ravimiametis ning registreeritud Veterinaar- ja Toiduametis. Toodete registreeringud on lisandumas Läti ja Leedu Ravimiametis.

Lamberts’i tootmispõhimõtted

GMP

Pea meeles! Toidulisandi mõte on see, et toitainete sisaldus on kontsentreeritum kui toit!

Privacy Preference Center

  Tule punti!

  Kaotada pole Sul midagi, aga võita on:

  • kuuled esimesena sooduskampaaniatest;

  • saad personaalseid pakkumisi ja soodustusi, mida mujal ei avaldata;

  • jagame spetsialistide nõuanded toidulisandite valikul ja tarvitamisel;

  • ja palju, palju muud.

  Smaily Newsletter