Meist

Meist 2019-02-15T16:10:04+00:00

Lamberts Eesti (juriidilise ettevõtte nimi on MPharma OÜ) e-pood on Lambertsi toidulisandite ametlikuks edasimüüjaks nii Eestis kui ka Baltikumis. Lisaks ühendab Lamberts Eesti erinevaid spetsialiste ning firma on algselt asutatud oma ala spetsialistide, proviisorite poolt.

Lamberts Eesti all toimetavad nii proviisorid, farmatseudid kui toitumisnõustajad, kes on võtnud südameasjaks inimeste tervise.

Meie eesmärgiks on harida inimest, tutvustada talle mitmesuguseid võimalusi oma tervise eest hoolitsemiseks, aidata toidulisandite valiku tegemisel ning pakkuda erialast ja professionaalset nõustamist. Samuti teeme koostööd Eesti teadlaste ja arstidega ning toidulisandite tootjatega Suurbritannias.

Lamberts Eesti (MPharma OÜ) koostööpartneriks on kvaliteetseid toidulisandeid ja vitamiine tootev Suurbritannia ettevõte Lamberts Healthcare Ltd., kellel on pikaaegne kliiniline kogemus toodete arendamises, tootmises ja kasutamises.

Koostöö huvi korral palume meiega ühendust võtta aadressil info@lambertseesti.ee

LAMBERTS

Lamberts on 1982. aastal asutatud Suurbritannia juhtiv professionaalsete toidulisanditega arstide, proviisorite ning kliinikute varustaja. Tootevalik on äärmiselt lai, sisaldades vitamiine, mineraalaineid, kalaõlisid, glükoosamiine, erinevaid ravimtaimi kui ka vajalikke multikomplekse.

Kõik Lamberts´i tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health) poolt, kindlustades toodete kõrgeima farmatseutilise standardi.

Lambertsi tooted on saadaval 39. riigis üle maailma mitmete usaldusväärsete koostööpartnerite (MPharma OÜ Eestis) kaudu.

Lamberts’i tooteid kasutades võite kindlad olla, et tarbite professionaalide poolt heaks kiidetud kvaliteetseid tooteid!

*Kõik meie poolt pakutavad toidulisandid vastavad samadele tootmisstandarditele ning kvaliteedinõuetele nagu apteekides müüdavad käsimüügi- ning retseptiravimid.

Miks LAMBERTS?

Lamberts Healthcare Ltd. omab pikaajalist kliinilist kogemust nii toodete arendamises kui ka kasutamispraktikas .

Lambertsi tootmispõhimõtted on teaduskesksed, arendades välja vaid õige toime, efektiivsuse ja kehtivate teaduslike uuringute poolt toetatud tooteid.

Lamberts Healthcare põhimõte: “Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks!

 • 30 aastat kogemust;

 • esindatud 39. riigis üle maailma;

 • juhtiv arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute ja haiglate toidulisanditega varustaja Inglismaal;

 • toodetud Inglismaal kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP);

 • kõik tooted vastavad rangetele ravimitootmis nõuetele;

 • kliiniliste uuringute alusel formuleeritud kompleksid;

 • mitmekülgne professionaalidele suunatud tootevalik: aminohapped, ensüümid, taimsed preparaadid, probiootikumid, asendamatud rasvhapped, antioksüdandid, vitamiinid, mineraalained, sporditooted jne.

Lamberts’i põhimõtted

 • Toidulisandid peavad olema ohutud

 • Toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks.

 • Koostisained peavad olema stabiilsed ning hästi imenduvad

 • Toidulisandid peavad olema valmistatud GMP standardite järgi

 • Toormaterjal peab olema kvaliteetne ning puhas

Pea meeles…..

Toidulisandi mõte on see, et toitainete sisaldus on rohkem kontsentreeritum kui toit!

 

Lamberts Healthcare Ltd. Koduleht Inglismaal: www.lambertshealthcare.co.uk

Meeskond

Jekaterina PapkinaVeebipoe haldur, tootespetsialist
jekaterina@lambertseesti.ee
GSM: +372 53 003 456
Monika TimbergJuhatuse liige ja vanem kliiniline nõustaja
monika@lambertseesti.ee
GSM: +372 56 680 883
Birgit TõllTootejuht ja kliiniline nõustaja
birgit@lambertseesti.ee
GSM: +372 56 675 476
Mairi MustDigikommunikatsiooni spetsialist
mairi@lambertseesti.ee
GSM: +372 56 680 883