B-vitamiinide kompleks B-50

 • B-50 kompleksis on kõik esmavajalikud B-grupi vitamiinid, mida keha ise toota ei suuda
 • väsimuse ja jõuetuse vastu
 • tervete juuste ja naha jaoks
 • närvisüsteemi toetamiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett päevas koos toiduga. Kui võtad vitamiin C-d, hoia nende võtmise vahele vähemalt 2 tunnine paus, et mitte takistada kummagi imenduvust.

Kas teadsid?

Banaanid on kõrge B6 vitamiini sisaldusega, kuid kõigest 50 mg tablett sisaldab sama suurt kogust B6 vitamiini kui on 74 banaanis.

MILLEKS HEA ON?
Väsimus ja kurnatus
Energia
Närvisüsteemi toetamine
Meeleolu
Südame tervis
Naha tervis
Immuunsus

Lambertsi B-vitamiinide kompleks on kõrge potentsiaaliga, mis pakub kõiki olulisi B-grupi vitamiine.

Peaaegu kõik organismis toimuvad protsessid vajavad B-vitamiine. Need on vajalikud energia vabastamiseks toidust, terve närvisüsteemi ja seedeelundkonna korrapäraseks toimimiseks. Nad aitavad kaasa immunsüsteemi normaalsele toimimisele ja normaalsele psühholoogilisele funktsioonile ning aitavad vähendada kurnatust ja väsimust. Lisaks eelnevale tagavad B-vitamiinid terve naha, juuksed ja küüned.

B1 vitamiin (tiamiin) aitab vabastada toidust energiat. Selle puudus võib põhjustada väsimust, lihaste nõrkust, kardiovaskulaarseid probleeme.

B2 vitamiin (riboflaviin) on vajalik energia tootmiseks ning metülatsiooni funktsioonideks. Metülatsioon on vaimse ja füüsilise tervise seisukohalt tähtsuselt teine bioloogiline protsess.

B3 vitamiin (niatsiin ja nikotiinamiid) omab rolle energia tootmises, kolesterooli metabolismis, DNA paranduses ning raku diferentseerumises. Selle vitamiini puudus võib põhjustada väsimust ning lihaste nõrkust, dermatiiti.

B5 vitamiin (pantoteen hape) toetab energia tootmist ning neerupealsete tööd.

B6 vitamiin (püridoksiin) aitab reguleerida vere glükoosi taset ning osaleb punaste vereliblede, RNA, DNA ja ajukemikaalide sünteesis.

Biotiin aitab toetab juukseid ja küüsi ning aitab kontrollida vere glükoosi taset.

B12 vitamiin ja foolhape on vajalikud punaste vereliblede, hemoglobiini ja DNA  moodustamiseks. Samuti on need hädavajalikud loote arenguks ning üleüldiseks rakkude ja kudede taastumiseks.

Selleks, et organism saaks kõiki vajalikke B-grupi vitamiine, on vaja toituda väga mitmekesiselt. Osasid B-grupi vitamiine leidub ainult teatud toitudes, seega on toitumisel oluline jälgida, et ei välistataks ühtegi toidugruppi. Nt vitamiini B12 leidub ainult loomsetes produktides ning foolhapet rohelistes lehtköögiviljades. B-vitamiinide rikas toitumine sisaldab juurviljade, pähklite, seemnete, piimatoodete, kala, liha, muna ning täisteratoodete tarbimist.

Meie keha ei talleta neid mikrotoitaineid ning selleks, et B-vitamiinide tase meie organismis ei langeks, tuleb neid tarvitada igapäevaselt.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts B-vitamiinide kompleksi tarvitada:

 • inimesed, kes soovivad tugevdada oma immuunsüsteemi
 • inimesed, kes soovivad vähendada väsimust ja kurnatust
 • inimesed, kes soovivad toetada enda naha, küünte ja juuste heaolu ja tervist
 • inimesed, kes tarbivad harva rohelisi lehtköögivilju
 • ei toitu mitmekesiselt
KOOSTISOSAD
Päevane annus sisaldab:
1 tablett %NRV*
Tiamiin 50 mg 4545
Riboflaviin 50 mg 3571
Niatsiin 50 mg 313
Vitamiin B6 5 mg 357
Foolhape 400 μg 200
Vitamiin B12 50 μg 2000
Biotiin 50 μg 100
Pantoteenhape 50 mg 833
Müo-inositool 50 mg -
Koliinbitartraat 50 mg -
P-aminobensoehape 15 mg -

Koostisosad: tselluloos, tiamiinmononitraat, pantoteenhape (kaltsiumpantotenaat), müo-inositool, riboflaviin, niatsiin (nikotiinamiid), koliinbitartraat, ränidioksiid, magneesiumstearaat, stearüülhape, P-aminobensoehape, tabletikate (hüdroksüpropüülmetüültselluloos, glütseriin), vitamiin B6 (püridoksiinhüdrokloriid), foolhape, Vitamiin B12 (metüülkobalamiin), biotiin.

Teave allergeenide kohta. Toode ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Selle toote manustamine võib põhjustada uriini tumedamat kollast värvust. See on kahjutu ning näitab, et organism kasutab vitamiin B2 (riboflaviini) efektiivselt. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi.

Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Raud (tsitraat) 14 mg
11,87 
Tsink (tsitraadina) 25 mg
14,16 
Vitamiinide kompleks Premtesse naistele
17,30 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht