Oomega 3-6-9 kalaõli 1200 mg

  • kombinatsioon oomega-9-rasvhapete ja D-vitamiiniga tagab paljude inimeste jaoks unikaalse ja vajaliku immuunsüsteemi toetava koosluse
  • eikosapentaeenhappe (EPA, 196 mg) ja dokosaheksaeenhappe (DHA, 127 mg) kontsentratsioonid on oluliselt kõrgemad kui paljudes analoogsetes toodetes
  • 66 mg tähtsaid gamma-linoleenhappeid
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

ANNUSTAMINE

Võta 1-2 kapslit päevas koos toiduga, eelistatavalt 1 kapsel ühe söögikorraga. Täiendava antioksüdatiivse kaitse jaoks söö rohkelt puu- ja juurvilju või võta lisaks ka E-vitamiini. Täiendavaks immuunsüsteemi toetamiseks soovitame võtta lisaks ka D vitamiini.

Kas teadsid?

Inglismaal, Durhamis läbi viidud 120 osalenuga uuringus leiti, et omega-3 toidulisandid aitasid parandada õpperaskustega lastel lugemis- ja kirjutusoskust ning keskendumisvõimet.

MILLEKS HEA ON?
Südame tervis
Silmade tervis
Ajutöö
Veresoonkond
Kolesterooli tase
Liigeste tervis
Immuunsus

Oomega-3 ja 6-rasvhapped on asendamatud rasvhapped, mis tähendab, et inimorganism neid ise ei sünteesi ning mis tuleb omastada toidust. Kombinatsioon oomega-9-rasvhapete ja D-vitamiiniga tagab antud toidulisandi puhul paljude inimeste jaoks unikaalse ja vajaliku immuunsüsteemi toetava koosluse.

Iga kapsel sisaldab oomega-3-rasvhappeid, mida saadakse rasvarikkast kalast ning milles eikosapentaeenhappe (EPA) ja dokosaheksaeenhappe (DHA) kontsentratsioonid, vastavalt 196 mg ja 127 mg, on oluliselt kõrgemad kui paljudes analoogsetes toodetes. EPA ja DHA toetavad südametegevust, ajutalitlust ning DHA on oluline ka hea nägemise säilitamiseks.

Lamberts oomega-6-rasvhapped pärinevad kurgirohuõlist. Iga kapsel sisaldab 66 mg gamma-linoleenhapet (GLA) ja 125 mg linoleenhapet, mis on olulised rakumembraanide struktuuri ja funktsiooni tagamiseks.

Lamberts toote oomega-9-rasvhapete allikaks on valitud naturaalne oliiviõli, milles sisalduv oleiinhappe kogus kapsli kohta on 200 mg.

Lamberts Omega 3-6-9 rasvhapete kooslus tagab igapäevase immuunsüsteemi kaitse, hoiab ja tugevdab tervist, elukvaliteeti ning tagab hea enesetunde. Kalaõli sobib koos tarvitamiseks erinevate liigeste, naha ja südame prepraatidega.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts oomega 3-6-9 1200 mg kapsleid tarvitada:

  • inimesed, kellel on vaja toetada südametegevust
  • inimesed, kellel on risk ateroskleroosi tekkeks
  • inimesed, kellel esineb liigeseprobleeme
  • inimesed, kellel esineb erinevaid nahaprobleeme
  • inimesed, kes soovivad toetada ajutegevust ning head nägemist

inimesed, kes soovivad toetada immuunsüsteemi

nimesed, kes soovivad toetada üldist tervist ja heaolu

KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 kapslit sisaldab:
%NRV*
Kontsentreeritud kalaõli, kurgirohuõli ja oliivõli segu sisaldades: 1200-2400 mg
Oomega-3-rasvhappeid, millest: 379-758 mg
Eikosapentaeenhape (EPA) 196-392 mg
Dokosaheksaeenhape (DHA) 127-254 mg

Koostisosad: kalaõli kontsentraat (kalaõli etüülestritena) koos antioksüdant alfa-tokoferooliga, kapslikate želatiin, niiskusesäilitaja glütserool, oliivõli, kurgirohuõli, D- vitamiin (kolekaltsiferool).

Teave allergeenide kohta: sisaldab kala. Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, pärm.

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Päevane annus 1-2 kapslit sisaldab:
%NRV*
Oomega-6-rasvhappeid, millest: -
Linoleenhape 125-250 mg
Gamma-linoleenhape (GLA) 66-132 mg
Päevane annus 1-2 kapslit sisaldab:
%NRV*
Oomega-9-rasvhappeid, millest: -
Oleiinhape 200-400 mg
D-vitamiin D 5-10 μg (200-400 IU)

Sarnased tooted

Oomega-3 Ultra puhas kalaõli 1300 mg
60 30,89 
Tursamaksaõli 1000 mg
180 23,64 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]