PULSS® kalaõli 1300 mg + Q10 100 mg kompleks

  • kontsentreeritud kalaõli päevane annus sisaldab tervelt 1040 mg oomega-3-rasvhappeid
  • kõrgetasemeline kalaõli puhastusprotsess, et tagada toote puhtus ja praktiliselt olematu kalale iseloomulik lõhn
  • igas kapslis lisaks 50 mg koensüüm Q10
  • väikesed kergesti neelatavad kapslid
Suurus
Laos
Otsas
Toode otsas, telli ette!
Laos
Otsas
Toode otsas, telli ette!

ANNUSTAMINE

Soovitame võtta ühe kapsli päevas neile, kes söövad rasvast õli vähemalt 2 korda nädalas. Kui teie menüü ei sisalda rasvast kala või sööte seda harvem, võtke 2 kapslit päevas koos toiduga. Südame- ja veresoonkonna täiendavaks toetamiseks soovitame võtta juurde E- ja D-vitamiini.

Lamberts Eesti kvaliteet ja usaldusväärsus
Lamberts Eesti kvaliteet ja usaldusväärsus

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on 40 aastat kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab 40-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.