PULSS kalaõli 1300 mg + Q10 100 mg kompleks*

 • * sisaldus kahe kapsli kohta
 • kontsentreeritud kalaõli sisaldab tervelt 1040 mg oomega-3-rasvhappeid
 • kõrgetasemeline kalaõli puhastusprotsess, et tagada toote puhtus ja praktiliselt olematu kalale iseloomulik lõhn
 • igas kapslis lisaks 100 mg koensüüm Q10
 • väikesed kergesti neelatavad kapslid
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas

ANNUSTAMINE

Soovitame võtta ühe kapsli päevas neile, kes söövad rasvast õli vähemalt 2 korda nädalas. Kui teie menüü ei sisalda rasvast kala või sööte seda harvem, võtke 2 kapslit päevas koos toiduga. Südame- ja veresoonkonna täiendavaks toetamiseks soovitame võtta juurde E- ja D-vitamiini.

Kas teadsid?

Lõhe on üks rikkamaid oomega-3 rasvhapete allikaid. 150 grammi lõhet sisaldab olenevalt liigist ja toitumisest ning muudest keskkonna teguritest 1000-2000 mg EPA-d ja DHA-d.

MILLEKS HEA ON?
Immuunsus
Südame tervis
Silmade tervis
Ajutöö
Veresoonkond
Kolesterooli tase
Liigeste tervis

PULSS kompleks sobib südame töö toetamiseks. Kapslid sisaldavad kontsentreeritud kalaõli ja naturaalses vormis koensüüm Q10. Kaks kapslit sisaldavad kõrges annuses (1040 mg) oomega-3 rasvhappeid, millest 715 mg EPA ja 286 mg DHA. Eikosapentaeenhape (EPA) ja dokosaheksaeenhape (DHA) aitavad kaasa normaalsele südametalitlusele.* DHA aitab säilitada normaalset ajutalitlust ja hoida normaalset nägemist.**

Kalaõli on läbinud 5-etapilise puhastusprotsessi, et tagada praktiliselt olematu kalale iseloomulik lõhn ning tooraine puhtus. Kahes kapslis sisaldub 100 mg Koensüüm Q10, mis uuringute kohaselt aitab toetada südame tervist. Q10 on soovituslik neile, kes tarvitavad kolesterooli alandavaid ravimeid, statiine. Lisaks aitab koensüüm Q10 aitab kaasa normaalse vererõhu säilitamisele ning aitab kaitsta organismi liigse lihaspinge ja oksüdatiivsete kahjustuste eest.

*Kasulik toime avaldub siis, kui päevas tarbitakse 250 mg EPA-d ja DHA-d.
**Kasulik toime avaldub siis, kui päevas tarbitakse 250 mg DHA-d.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kes soovivad toetada südame tervist
 • inimesed, kes soovivad toetada aju tegevust
 • inimesed, kellel on kõrge kolesterooli tase
 • inimesed, kes tarvitavad kolesterooli alandavaid ravimeid
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata normaalsele nägemisele
 • inimesed, kellel on kõrge vererõhk
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 kapslit sisaldab:
1-2 kapslit
Kalakehaõli kontsentraat 650-1300 mg
millest oomega-3-rasvhapped 520-1040 mg
Eikosapentaeenhape (EPA) 358-715 mg
Dokosaheksaeenhape (DHA) 143-286 mg
Koensüüm Q10 (ubikinoon) 50-100 mg

Koostisosad: kalakehaõli kontsentraat (kalaõli, antioksüdant tokoferoolide segu, kapslikate želatiin, niiskusesäilitaja glütserool, toiduvärv raudoksiid, kosensüüm Q10 (ubikinoon).

Teave allergeenide kohta: Toode sisaldab kala. Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Koensüüm Q10 100 mg
41,34 
Koensüüm Q10 30 mg
al.  24,10 
Oomega-3 puhas kalaõli 1100 mg
al.  18,08 
Oomega-3 Ultra puhas kalaõli 1300 mg
30,89 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht