Atsetüül L-karnitiin 500 mg

  • üks paremini imenduvaid L-karnitiini vorme
  • mitokondri funktsiooni toetamiseks
  • organismis rasvade energiaks muutmise toetamiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

  • Taimetoitlastele

ANNUSTAMINE

Võta üks tablett päevas koos toiduga. Mitte tarbida igapäevaselt rohkem kui 12 kuud. Täiendavaks keha energiatootmise toetamiseks soovitame juurde võtta B-grupi vitamiine. Keha taastumise toetamiseks sportimisjärgselt soovitame lisaks tarbida ka antioksüdante.

Kas teadsid?

L-karnitiini leidub peaaegu kõikides loomsetes rakkudes. Karnitiin on oma nime saanud ladinakeelsest sõnast carnus, mis tähendab liha, sest see aminohape eraldati esmakordselt just lihast.

MILLEKS HEA ON?
Energia
Väsimus ja kurnatus
Meeste tervis
Vastupidavus
Südame tervis

Lamberts Atsetüül L-karnitiin on aminohape, mis on L-karnitiini modifitseeritud vorm. Mitmete uuringute põhjal väidetakse, et atsetüül-l-karnitiini imendumine peensoolest on antud vormi puhul mõnevõrra kiirem.

Keha kasutab aminohappeid proteiinide ehk valkude ehituseks. L-karnitiin toodetakse lüsiinist C-vitamiini juuresolekul ning peamiselt leidub seda loomsetes toitudes. Karnitiini üheks oluliseks ülesandeks on mitokondri funktsiooni toetamine. Karnitiin vastutab rasvhappeahelate transpordi eest rakkude mitokondritesse, kus need oksüdatsiooni teel muudetakse energiaks. Sellest mehhanismist on sõltuv ka näiteks südamelihas kui olulise ainevahetusliku energia allikana.

Karnitiin aitab kaasa ka jääkainete eemaldamisele mitokondrist.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts Atsetüül L-karnitiini tarvitada:

  • inimesed, kes soovivad toetada mitokondri funktsiooni ning aidata kaasa rasvhapete transpordile organismis
  • inimesed, kes soovivad aidata kaasa energia tootmisele organismis
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 kapsel sisaldab:
1 kapsel
Atsetüül L-karnitiin 500 mg

Koostisosad: Atsetüül L-karnitiin, kapslikate hüdroksüpropüülmetüültselluloos, magneesiumstearaat, ränidioksiid.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal.  Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei  asenda  mitmekülgset  ja  tasakaalustatud  toitumist  ning  tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

BCAA aminohapete kapslid
32,69 
L-glutamiin 500 mg kapslid
22,54 
L-karnitiin 500 mg
31,55 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht