Loading...
Avaleht 2018-11-15T20:06:44+00:00

Uudised

Модное Утро

17.01.2019|

19 января состоится повторный показ нашего прошлогоднего клипа. Было выбрано 10 лучших сюжетов прошлого года и наш клип оказался в их числе! Всем кому интересно узнать о витаминах для детей, C и D витамине, [...]

Loe edasi

Laskesuusatamise MK-etapp Oberhofis

11.01.2019|

Reedel on Saksamaal Oberhofis laskesuusatamise MK-etapp ning kavas on meeste 10 km sprindidistants, kus võistlustules on ka meie väga hea koostööpartner KAuri Kõiv. Võistlust saab jälgida ETV2  ja ERR-i spordiportaali vahendusel algusega kell 15.15. Pöidlad [...]

Loe edasi

FOS Prebiootikumi pulber smuuti või küpsiste sisse!

03.01.2019|

Lambertsi FOS Prebiootikum on magus lahustuv pulber, mis on ideaalne abimees ebakorrapärase seedimise puhul. Oma magusa maitse poolest sobib teda panna ka smuutidesse, hommikuse pudru peale või isegi küpsiste sisse. Jagamegi teiega väga mõnusate [...]

Loe edasi

Kliendid meist

Christopher Kalev kuulub omaealiste seas Eestis paremate hulka ning on murdmaasuusatamise juunioride koondise liige. Lisaks on Christopher CFC Jaak Mae suusakooli liige, mille hoole all toimub ka peamine ettevalmistus talviseks hooajaks. Eelistab pigem pikemaid distantse sprindile ning klassikalist sõiduviisi vabatehnikale, kuid pidev edasiminek on ka toimunud nii sprindis kui vabatehnikas.

Christopheri lemmikuteks Lambertsi toodeteks on: MagAsorb magneesiumi tabletid – suurtel koormustel hoiab lihaskonna töö normaalsena ning hoiab eemale krambid. Glükoosamiini kompleks – teeb Eesti küllalt külmas ja niiskes kliimas minu liigesed liikuvamaks ning vähem valulikuks. Vitamiin D3 – vereproovist selgus, et mul on selle puudus.

Christopher_pilt
Christopher Kalev
Lamberts Q10 kapsleid kasutan igapäevaselt enne treeninguid eesmärgiga keha energia tootlikust parandada, tugevdada südame tööd ning see toimib ka antioksüdandina. BCAA kapsleid kasutan peaegu pärast igat treeningut, sõltuvalt treeningu raskuse astmest. Tugevamate treeningute järgselt kuni 8 kapslit lisaks All In One taastusjoogile.
B- vitamiini kompleksi kasutan treening- ja võistlushooajal igapäevaselt. B-vitamiinide ja foolhappe kasulikkuses ei kahtle ilmselt keegi, seda eriti kestvussporti tehes. Lambertsi B-vitamiini kompleksis on piisavas koguses kõik olemas.
Lauri
Kauri Kõiv
laskesuusataja

Arst soovitas peale silmaoperatsiooni silmavitamiine kasutada, Lambertsi silmavitamiinid sobisid sisalduse poolest kõige paremini ja on mõjunud taastumisele väga hästi, aitäh Lamberts!

Helje

Lambertsi Glükoosamiini kompleksi kuuriga sain leevendust oma pikaaegsetele liigesevaevustele.

Tatjana E.

Väga head tooted, saime pere D-vitamiini näitajad korda tänu Lambertsi D-vitamiinile.

Piret