Tervisekink “Vanaema ja vanaisa”

  • spetsiaalne tervisekomplekt, mis toetab liigeste tervist, aitab kaasa paremale liigeste liikuvusele ning tagab immuunsüsteemi korrapärase töö ja üldise heaolu
  • glükoosamiinsulfaat toetab liigeste ja kõhrete tervist
  • mittehappeline C-vitamiini vorm (kaltsiumaskorbaat) on maole leebe ning toetab ühendavat kude ning immuunsust
  • puhas kalaõli aitab toetada silmade- ja südametervist ning ajutööd
  • komplekt sisaldab tabletikarpi
Suurus
-15%
Otsas
Otsas
Toode otsas, telli ette!
Otsas
Otsas
Toode otsas, telli ette!
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

ANNUSTAMINE

Tarvita 1 tablett glükoosamiinsulfaati igapäevaselt. Kui liigesed teevad muret, siis võta 2 tabletti- üks hommikul ja teine lõuna-või õhtusöögi ajal. Samuti võta 1 tablett C-vitamiini ja 1 kapsel kalaõli peale söömist. Kõik tabletid/kapsli võid korraga võtta peale söömist. Täiendavaks liigeste tervise toetamiseks tarvita juurde kvertsetiini ning immuunsüsteemi töö tagab igapäevane D-vitamiini tarvitamine.

Lamberts Eesti kvaliteet ja usaldusväärsus
Lamberts Eesti kvaliteet ja usaldusväärsus

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on 40 aastat kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab 40-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.