Neuro-Logical PLUSS kompleks närvisüsteemile

  • sisaldab kõrgeima kvaliteediga ühendit palmitoüületanoolamiidi ehk PEA (OptiPEA®), mis on organismile omane ühend
  • kompleksi täiendavad B1-, B6- ja B12-vitamiinid, mis toetavad normaalseid psühholoogilisi funktsioone ja närvisüsteemi
  • PEA esineb looduslikult ka inimese kudedes, sealhulgas kesknärvisüsteemis
  • keha ise toodab PEA (palmitoüületanoolamiid) ühendit peamiselt raku ja kudede kahjustuste korral
  • sisaldab topeltkoguses PEA ühendit 1 tableti kohta võrreldes Neuro-Logical kompleksiga
Suurus
Laos
Otsas
Toode otsas, telli ette!
Laos
Otsas
Toode otsas, telli ette!
  • Toidulisand

  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

  • Taimetoitlastele

  • Vegan

ANNUSTAMINE

Tarvita 1-2 kapslit päevas koos toiduga. Kompleks sobib tarvitamiseks koos oomega-3-rasvhapetega, et veelgi toetada närvisüsteemi. Antioksüdantse toime suurendamiseks võib lisada juurde kurkumi.

Lamberts Eesti kvaliteet ja usaldusväärsus
Lamberts Eesti kvaliteet ja usaldusväärsus

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on 40 aastat kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab 40-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.