Koensüüm Q10 30 mg

 • antioksüdatiivsete omadustega
 • looduslik koensüüm Q10 allikas
 • lahustatud päevalilleseemneõlis, et tagada hea imenduvus
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1-3 kapslit päevas koos toiduga. Keha ubikinooni (Q10) varude optimaalse taseme saavutamine võib võtta 2-4 nädalat. Ainevahetuse täiendavaks toetamiseks võid võtta juurde ka B-grupi vitamiine, mis omavad olulist rolli metabolismis. Südame- ja veresoonkonna täiendavaks toetamiseks soovitame võtta juurde D-vitamiini ja oomega-3 rasvhappeid.

Kas teadsid?

Koensüüm Q10 avastas ameerika teadlane F. Crane aastal 1957. Neli aastat hiljem näitas Inglise teadlane P. Mitchell, millist rolli omab ubikinoon rakutasemel energiatootmises. 1978 sai ta selle eest ka Nobeli preemia keemias.

MILLEKS HEA ON?
Südame tervis
Veresoonkond
Energia
Taastumine treeningutest
Oksüdatiivne stress
Naha tervis

Koensüüm Q10 (ubikinoon) on vitamiinilaadne aine, mida leidub igas inimorganismi rakus, kus sellel on oluline roll toidust saadud energia vabastamisel. Vananedes Q10 tootmine rakkudes väheneb ning see võib põhjustada  energiapuudust. Samuti võivad kolesterooli alandavad ravimid koensüüm Q10 taset organismis langetada.

Koensüüm Q10 aitab kaasa normaalse vererõhu säilitamisele. Lisaks aitab Q10 kaitsta organismi liigse lihaspinge ja oksüdatiivsete kahjustuste eest. Lamberts koensüüm Q10 on valmistatud juurviljaõli baasil, et seda oleks kergem neelata ning on ühe esimese teadlase, kes koensüüm Q10 avastas, poolt heaks kiidetud.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid kasutada Lambertsi Q10 kapsleid:

 • inimesed, kes soovivad üleval hoida organismi igapäevaseid energiavarusid
 • sportlased treening- ning võistlusperioodidel
 • inimesed, kes soovivad tõsta organismi vastupanuvõimet stressile ning haigustele
 • inimesed, kes soovivad kaitsta enda organismi oksüdatiivse stressi eest
 • inimesed, kes tarvitavad kolesterooli alandavaid ravimeid
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-3 kapslit sisaldab
1-3 kapslit
Koensüüm Q10 (ubikinoon) 30-90 mg

Koostisosad: päevalilleseemneõli, kapslikate modifitseeritud tärklis, niiskusesäilitaja glütserool, želeeriv aine karrageen, toiduvärv raudoksiid, koensüüm Q10, emulgaatorid glütserüülmonostearaat ja polüsorbaat 80.

Teave allergeenide kohta. Toode ei sisalda: nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaprodukte, laktoosi, pähklieid, sulfiteid, sellerit, kala, kooriklooma ja pärmi.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Soovitame talveperioodil toode tellida siseruumides asuvasse pakiautomaati või kulleriga.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Koensüüm Q10 100 mg
41,34 
Koensüüm Q10 200 mg
49,09 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht