Ärikingitused

Kas otsid tervisekingitusi oma kolleegile, tiimile, koostööpartnerile ja/või hoopis soovid tervisekomplekti kontoris kohapeal?

Kingime tervist – väärtustame ja hoiame igaüht, sest kõik me oleme olulised!

Tervise ja oma heaolu eest hoolitseval inimesel on põhjust rõõmustamiseks!

Käes on aeg, kus iga ettevõtja saab oma kollektiivile – oma inimestele kinkida tervist selle parimas, puhtaimas ja teaduslikumas võtmes, või näidata hoolivust üles koostööpartneritele ning üllatada neid tervist toetava ärikingiga!

Meie proviisor on kokku pannud klientide poolt armastatud Lambertsi toodetest parimad komplektid. Tervisekomplektis on vitamiinid, mineraalained ja ravimtaimed, mis on meie organismile äärmiselt olulised ja vajalikud igapäeva toimingutes ning heaolu tagamisel.

 

Vaata tooteid meie kataloogist

Miks valida Lambertsi ärikingitus?

Lamberts on Suurbritannia juhtivaid ettevõtteid, kes toodab kõrgeima kvaliteediga premium toidulisandeid, mis põhinevad viimaste toitumisuuringute põhjalikul mõistmisel.

Ennekõike seetõttu, et Lamberts® toidulisandid on välja töötatud tuginedes teaduslikele uuringutele ning sisaldavad vitamiini, mineraalainet või muud toimeainet just sellises kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks.

Meie tooted valmivad rangete ravimi standardite ning Heade Tootmistavade (GMP) järgimisel, mis tagavad toidulisandite ülima puhtuse, ohutuse, kvaliteedi ja efektiivsuse.

KINKEKOMPLEKT: OLEN TERVE!

 

Kaks teineteist täiendavat toodet aitavad tagada igapäevase päikesevajaduse, toetavad immuunsust ning peletavad väsimuse. Tootekomplekt sobib igapäevaseks tarvitamiseks, sest aitab säilitada D-vitamiini taset organismis ning tagab vajaliku magneesiumi varu, et leevendada väsimust.

 

TERVISEKOMPLEKT SISALDAB:

 

KINKEKOMPLEKT: IMMUUNSUSE BOOSTER!

 

Spetsiaalse “Immuunsuse boosteri” kinkekomplektist leiad päikesevitamiini, mis talvisel perioodil aitab D-vitamiini taseme organismis taastada ning „rahvameditsiini“ super toitaine kurkumi, mis tänu kiire vabanemise tehnoloogiale suudab oma parimad omadused organismis esile tuua. See superkombo hoiab Sind tervena igal ajal.

 

TERVISEKOMPLEKT SISALDAB:

 

Rohkem infot siit

KINKEKOMPLEKT: AKTIIVNE JA TERVISLIK!

 

Kolme toote ideaalne sünergiline kooslus toetab ja kaitseb aktiivset liikujat ja sportijat, et tervis püsiks, energiat jätkuks ning haigused ei hiiliks ligi. Kinkekomplekt on hea abimees immuunsuse toetamisel igal aastaajal.

 

TERVISEKOMPLEKT SISALDAB:

 

Personaliseerimise võimalused

Töö- ja ärisuhete hoidmine on oluline, mistõttu pakume kinkekarpide personaliseerimise võimalust. Olgu selleks ettevõtte logo ja / või tervituskaardi lisamine toreda südamliku soovina.

KINKEKARBI TERVITUSKAART

Tervituskaardile saab lisada inspireeriva moto, südamliku soovi või tervituse. Miinimumkogus puudub.
Materjal: Scandia white 300 g, digitrükk.

ETTEVÕTTE LOGOGA KLEEBIS KINKEKARBILE

Kingisaajat saad üllatada väikese ümara kleebisega, mis võib sisaldada toredat sõnumit kinkijalt või lihtsalt ettevõtte logo. Ole loov ja üllata kingisaajat!

*Kui Sinu ettevõttel on väike kingitus või meene, mida kinkekomplekti juurde lisada sooviksid, siis see võimalus on olemas, kui kinkekarbi suurus seda võimaldab.

Tellimuse esitamine

Tellimus, mis sisaldaks järgnevat infot, palume saata aadressil marketing@lambertseesti.ee või täitke allolev ankeet.

Mõlemal juhul jõuavad kirjad meieni.

  • Soovitud komplekt ja kogus.
  • Ettevõtte nimi, aadress ning registrikood.
  • Tellimuse tarneaadress ning soovitud kuupäev.
  • Soovi korral toote personaliseerimine ettevõtte logo ja/või tervitustekstiga.
  • Komplekteerime komplekte ka vastavalt soovile, tutvu meie tervise- ja kinkekomplektidega siin.

Esita tellimus

Miks Lamberts?

Lamberts omab 40-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.