Tervisekink “Kõige kallimale”

  • universaalne tervisekomplekt nii meestele kui naistele- sobib näiteks emale, isale, heale sõbrale või sinu jaoks olulisele inimesele
  • B-vitamiinide kompleks tagab vajaliku igapäevase energiavaru, toetab närvisüsteemi, hoiab juukseid, nahka tervena ning aitab toime tulla stressiga
  • D-vitamiin on oluline immuunsüsteemi toetamiseks sügisel-talvisel perioodil
  • C-vitamiin aitab tõsta vastupanuvõimet haiguste ja viiruste vastu ning hoiab hammaste ja luude tervist
  • komplekt sisaldab riidest kotti (punane, hall, must)
Suurus
-20%
Laos
Otsas
Toode otsas, telli ette!
Laos
Otsas
Toode otsas, telli ette!
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

  • Taimetoitlastele

ANNUSTAMINE

Tarvita 1 tablett päevas B-vitamiini kompleksi ning 1 kapsel D-vitamiini peale söömist. C-vitamiini tarvita 1 tablett igapäevaselt ja kui tunned, et haigus tikub ligi võid võtta kuni 3 tabletti päevas iga 4-6h järel. Lühiajaline C-vitamiini kõrgema doosi tarvitamine võib aidata paremini toime tulla külmetustega. Üldise heaolu ja immuunsuse lisatoetamiseks võid kaaluda oomega-3 rasvhapete ja probiootikumide tarvitamist. Kõik vitamiinid võid soovi korral võtta samal ajal korraga.

Lamberts Eesti kvaliteet ja usaldusväärsus
Lamberts Eesti kvaliteet ja usaldusväärsus

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on 40 aastat kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab 40-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.