Kinkekomplekt “Seedimine kergemaks”

  • sünergiline seedimist toetav tervisekomplekt, mis aitab liigsest söömisest ja raskustundest tekkinud ebameeldivuste korral
  • toetab ja korrigeerib sooltetööd ning aitab kaasa kiiremale toidu seedimisele
  • taimne seedeensüümide kompleks (lipaas, amülaas, proteaas jt.) aitab kaasa toidu kiiremale lõhustumisele ning imendumisele organismis
  • ensüümid aitavad seedida valke, rasvu ja süsivesikuid
  • looduslik piparmündiõli reguleerib soolte peristaltikat, aitab valulike gaaside ja puhituste korral
  • piparmündiõli aitab rahustada ärritatud seedetrakti ning ebakorrapärase seedimisega seotud ebameeldivusi
Suurus
-15%
Otsas
Otsas
Toode otsas, telli ette!
Otsas
Otsas
Toode otsas, telli ette!
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

  • Taimetoitlastele

  • Vegan

ANNUSTAMINE

Piparmündiõli kapsleid võid tarvitada 1-2 kapslit päevas peale igat söögikorda või vastavalt vajadusele. Seedeensüümi on soovituslik võtta 1 kapsel vahetult enne sööma asumist (kuni 3 korda päevas enne põhitoidukorda), seda kindlasti juhul kui on plaanis suurem söömine ning seedesüsteem võib saada kurnatud. Vajadusel võid võtta seedeensüümi ka söömise ajal või vahetult peale söömist. Seedeensüüme ja piparmündiõli kapsleid võid kasutada kas regulaarselt või vastavalt vajadusele.

Lamberts Eesti kvaliteet ja usaldusväärsus
Lamberts Eesti kvaliteet ja usaldusväärsus

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on 40 aastat kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab 40-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.