Vitamiinide komplekt “Täiuslikum nahk”

  • komplektis on UUS Kollageeni täiustav kompleks ja kollageeni toetav Colladeen® Derma Plus kompleks
  • tooted omavad sünergilist toimet, et toetada naha tervist
  • aitab saavutada kuni 30% elastsemat nahka ja kuni 50% vähenenud kortsukesi ja peeneid jooni
  • aitab suurendada keha loomulikku kaitsevõimet päikesekahjustustele
  • toetab normaalset kollageeni moodustumist ja säilimist
Suurus
-15%
Laos
Otsas
Toode otsas, telli ette!
Laos
Otsas
Toode otsas, telli ette!
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

ANNUSTAMINE

Tarvita Kollageeni kompleksi parima tulemuse saamiseks 3 tabletti päevas, 1 tablett korraga peale toidukorda veega alla neelata. Colladeen® Derma Plus'i tarvita 2 tabletti päevas koos veega pärast toidukorda. Mõlemaid tooteid tarvita samal ajal. Naha täiendavaks toetamiseks ja niisutamiseks seespidiselt võib juurde tarvitada oomega-3-rasvhappeid ja gamma-linoleenhapet.

Lamberts Eesti kvaliteet ja usaldusväärsus
Lamberts Eesti kvaliteet ja usaldusväärsus

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on 40 aastat kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab 40-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.