Kuningakepiõli 1000 mg kapslid

 • üks väheseid looduslikke oomega-6-rasvhappe GLA allikaid
 • sisaldab tugevat antioksüdanti E-vitamiini, 83% NRV
 • igas kapslis 1000 mg kõrge kvaliteediga õli, mis on valitud oma puhtuse ja stabiilse GLA sisalduse järgi
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

ANNUSTAMINE

Võta 1-3 kapslit päevas koos toiduga, eelistatavalt 1 kapsel söögikorra kohta. Kõikide vajalike oomega rasvhappete saamiseks söö lisaks oomega-3 rikast toitu (nt punane kala, avakaado, pähklid) või võta täiendavalt oomega-3 toidulisandit. Immuunsüsteemi ning südame- ja veresoonkonna täiendavaks toetamiseks võid võtta juurde lisaks D-vitamiini. Kuna tegu on rasvlahustuva vitamiiniga, toetab kuningakepiõli selle omastamist organismi poolt.

Kas teadsid?

Ameerika põlisrahvad kasutasid kunagi kuningakepiõli stimulandina. Tervest taimest, eriti lehtedest, keedeti teed ja tarbiti energia saamiseks.

MILLEKS HEA ON?
PMS
Menopaus
Naha tervis
Südame tervis
Närvisüsteemi toetamine

Kuningakepiõli on üks väheseid looduslikke oomega-6-rasvhappe gamma-linoleenhappe (GLA) allikaid. Sisaldab ka E-vitamiini, mis aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Organism kasutab gamma-linoleenhapet selleks, et toota spetsiifilisi prostaglandiine (füsioloogiliselt aktiivsed hormoonisarnased lipiidid), mis omakorda võtavad osa närvi,-kardiovaskulaar,- ja reproduktiivsüsteemi normaalsest funktsioneerimisest.

Ka meie keha suudab ise sünteesida linoolhappest GLA-d ehk gamma-linoleenhapet, näiteks juurviljaõlides sisalduvatest oomega-6-rasvhapetest, kuid see konverteerimine võib tihti olla üsna aeglane või kohati pärsitud. Seetõttu viitavad mitmed kliinilised uuringud, et GLA lisatarvitamine võib mitmete tervisemurede puhul positiivse toime anda.

Kuningakepiõli on soovitatav menstruatsioonieas ja menopausi läbivatele naistele, kuna osaleb hormooonide tasakaalustamises.

Lisaks kasutatakse kuningakepiõli terve naha säilitamiseks, aidates kaasa naha niiskuse säilitamisele ning teistele bioloogilistele funktsioonidele. Näiteks sobilik ka kuivusega seotud nahaprobleemide korral.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lambertsi Kuningakepiõli 1000 mg kapsleid tarvitada:

 • inimesed, kellel esineb probleeme naha kuivusega ning soovivad nahka niisutada
 • menstruatsioonieas naised hormoonitasemete kõikumiste toetamiseks
 • menopausi läbivad naised hormoonide tasakaalustamiseks
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata erinevatele bioloogilistele funktsioonidele
 • inimesed, kes vajavad kõrgendatud GLA manustamist
 • inimesed, kes soovivad toetada närvi,- kardiovaskulaar- ja reproduktiivsüsteemi
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-3 kapslit sisaldab
1-3 kapslit %NRV*
Vitamiin E 10-30 mg 83-249
Kuningakepiõli (Primula vulgaris); sisaldab gamma-linoleenhapet (GLA) 1000-3000 mg; 90-270 mg -

Koostisosad: kuningakepiõli (Primula vulgaris), glaseeraine želatiin, niiskusesäilitaja glütserool, vitamiin E (dl-alfa-tokoferoolatsetaat).

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Epilepsia korral konsulteerige enne toote tarvitamist arstiga. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Kuningakepiõli ja kurgirohuõli 1000 mg
25,22 
Linaseemneõli 1000 mg kapslid
18,89 
Puhas kurgirohuõli 1000 mg
27,66 
Vegan oomega-3, DHA 250 mg
32,99 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht