Betaiin HCl pepsiiniga

  • maohappesuse tõstmiseks
  • seedimise toetamiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

ANNUSTAMINE

Valkude ja üleüldise seedimise soodustamiseks võta 1-3 tabletti päevas koos toiduga.

Kas teadsid?

Betaiin on oma nime saanud suhkrupeedi (Beta vulgaris subsp. vulgaris) järgi, kust ta esimest korda 19. sajandil avastati.

MILLEKS HEA ON?

Aitab kaasa vähenenud mao happesuse taastamisele samas kergendades ka toidu seedimist.  Pärast Betaiin HCl manustamist vabaneb hüdrokloriidhape, mida toodetakse loomulikul viisil ka maos. Betaiin aitab kaasa homotsüsteiini normaalsele ainevahetusele*. Toode sisaldab ka pepsiini, ensüümi, mis aitab kaasa valkude lõhustamisele toidus. Tabletid lahustuvad alles maos, kus on tarvis juurde tekitada happelist keskkonda.

Vananedes võib meie loomulik hüdrokloriidhappe tootmine väheneda, kuid selle tähtsus toidu lagundamisel soolestikus jääb samaks. Hüdrokloriidhappel on mitu erinevat funktsiooni – näiteks steriliseerib see neelatud toitu ning aktiveerib võimsa ensüümi pepsiini, mis lagundab valku, samuti aitab ta ka  vitamiin B12 toiduainetest ekstraheerida.

*kui tarvitatakse 500 mg betaiini annuse kohta. Kasulik toime avaldub, kui päevas tarbitakse 1,5 g betaiini.

KELLELE MÕELDUD?
  • inimesed, kellel on madal mao happelisus
  • vanemaealised inimesed seedimise toetamiseks
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-3 tabletti sisaldab:
1-3 tabletti
Betaiin HCl 324 - 972 mg
Pepsiin 5 -15 mg

Koostisosad: mahuaine tselluloos, betaiinhüdrokloriid, happesuse regulaator dikaltsiumfosfaat, tabletikate hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, paakumisvastane aine ränidioksiidid ja magneesiumstearaat, emulgaator stearhape, pepsiin.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaprodukte, laktoosi, pähkleid, sulfitit.

Hoiatused: Mitte tarvitada maohaavandite kahtluse või olemasolu korral. Mitte tarvitada raseduse ja imetamise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Bromelaiin 1250 GDU (500 mg)
25,22 
Laktaasi kompleks 350 mg
20,47 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht