Prebiootikumid FOS pulber

 • seedesüsteemi toetamiseks
 • sobib pikaajaliseks kasutamiseks
 • mikrobioomi toetamiseks
Kogus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Sooletegevuse reguleerimiseesmärgil soovitame võtta FOS-i esimesed 3 päeva 5 g (kuhjaga teelusikatäis), seejärel jätkata igapäevaselt 15 g tarbimisega; lastele 4a ja vanemad on soovituslik võtta 2,5 g ning 5 g. Prebiootikumina võttes soovitame alustada 5 g ja jätkata seejärel 10 g võtmisega; lastele 4a ja vanemad soovitame võtta algselt 2,5 g ning jätkata 5 grammiga.

Kas teadsid?

Üks parimad FOS allikaid on sibul, milles sisalduvatest mitteseeditavatest (toit probiootikumidele) süsivesikutest moodustab umbes 25% fruktooligosahhariidid.

MILLEKS HEA ON?
Seedimine
Rasedus ja imetamine

Lamberts FOS on naturaalne prebiootikum, mis soodustab heade bakterite kasvu soolestikus. FOS sisaldab spetsiaalset süsivesikut, mida nimetatakse fruktooligosahhariidiks (FOS). See on lahustuva kiudaine vorm, mida leidub paljudes juurviljades. Kui võtate Lamberts FOS’i, läbib fruktooligosahhariid seedimata kujul seedeelundkonna kuni jõuab soolestikku, kus head bakterid kasutavad seda toiduallikana. Tulemuseks on heade bakterite kiire kasv. Seda nimetatakse prebiootiliseks efektiks, mille tagajärjel surutakse maha kahjulikud haigusttekitavad bakterid ja pärmseened, tagades parema sooletegevuse ja vähenenud ärrituse.

Uuringud on näidanud, et kõigest kahenädalase Lamberts FOS’i (8 g päevas) tarbimise tulemusena kasvas heade bakterite kogus sooles ligi kümme korda. Lamberts FOS on saadud siguri juurest ja sobib igale vanusegrupile, sh lastele ja rasedatele naistele. Sobib ka pärmivaba dieeti järgivatele ning teisi ravimeid tarbivatele inimestele ja seda võib võtta pika perioodi vältel. FOS on magus, lahustuv pulber, mida võib segada külmade või kuumade jookidega, puistata teraviljahelvestele või võtta lihtsalt lusikaga.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts FOS pulbrit tarvitada:

 • inimesed, kellel on probleeme seedimisega
 • inimesed, kes soovivad tugevdada soolte mikrofloorat
 • inimesed, kes kannatavad seedehäirete all
 • inimesed, kes soovivad tugevdada immuunsust
KOOSTISOSAD
Päevane annus 100g ja 20 g kohta sisaldab:
100 g kohta 20 g kohta
Energiasisaldus 646 kJ / 152 kcal 126 kJ / 30 kcal
Valgud 0 g 0 g
Süsivesikud (fruktooligosahhariidid) 95 g 19 g
Rasvad 0 g 0 g

Koostisosad: fruktooligosahhariidid.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisandit ei kasutata tervisliku toitumise asendajana. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Kui mõni eelnevaist annustest põhjustab liigset puhitust, vähendage kogust ning suurendage seda järk-järgult. Puhitus on positiivne märk sellest, et FOS on jõudnud soolestikku ja toidab häid baktereid. FOS’i tarbimisel bakterite poolt toodetakse gaasi, mis võib algselt puhitust tekitada, kuid see möödub mõne päeva jooksul, kui tekivad uued head bakterid, mis hävitavad gaasi.

Kümnest grammist (laste puhul viiest grammist) suurema annustamise korral jagage kogus kaheks ning võtke üks osa hommikul ja teine õhtul. See aitab vähendada puhitust.

FOS võib põhjustada ajutist tursumist. Kui tursunud olek kestab üle kolme päeva, vähendage päevast annust.

 

Sarnased tooted

Bromelaiin 1250 GDU (500 mg)
25,22 
Laktaasi kompleks 350 mg
20,47 
Piparmündiõli kapslid 100 mg
al.  3,78 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht