Piparmündiõli kapslid 100 mg

 • kapslid sisaldavad 100 mg puhast piparmündiõli, mis on taime lehtedest destilleeritud.
 • sooletegevuse stimuleerimiseks
 • gaaside ning puhituse vastu
 • iivelduse leevendamiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Soovitame võtta 1-2 kapslit päevas koos poole klaasi külma või leige veega pärast söögikorda. Piparmündiõli ei ole soovituslik võtta koos valuvaigistitega (nt ibuprofeen, diklofenak) või maohappesust vähendavate ravimitega.

Kas teadsid?

Piparmünt (Mentha × piperita) on vesimündi (Mentha aquatiaca) ja rohemündi (Mentha spicata) looduslik hübriid ning seda on kasutatud seedeprobleemide leevendamiseks juba vähemalt 3500 aastat.

MILLEKS HEA ON?

Lamberts piparmündiõli kapslid sisaldavad 100 mg puhast piparmündiõli, mis on taime lehtedest destilleeritud.

Piparmünt omab postiivset toimet seedetrakti tervisele, aitab toetada korrapärast seedimist, aitab kaasa seedetrakti normaalsele toimimisele ja seedefunktsioonidele.

Traditsiooniliselt on piparmünti  kasutatud seedimise soodustajana. Lenduvad õlid nagu mentool, mis pipamündis sisalduvad on peamiseks aktiivseks toimeaineks, mis mängivad olulist rolli piparmündi terapeutilises efektiivsuses.

Praegused uuringud keskenduvad piparmündiõli omadustele ning nende kasutamisele soole ärritussündroomiga (ingl irritable bowel syndrome-IBS, ld. syndroma irrita- bilitatis intestini) kaasnevate sümptomite leevendamiseks.

Soole ärritussündroomi teket seostatakse sooletalitluse  “ebanormaalse käitumisega”. Nimelt seedekulgla lihased muutuvad ülitundlikuks, tulemusena tekivad tugevad soolte kokkutõmbed, mis võivad tekitada valu.  Teatavasti kasutatakse just pipamündiõli valuliste kokkutõmmete, spasmide,  alakõhuvalu leevendamiseks ning gaaside ja puhituste korral.

Lisaks on piparmündiõli kapslid heaks abimeheks iivelduse korral ning võivad leevendada  menstruatsiooniperioodil esinevaid vaevusi ning ebamugavustunnet.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts Piparmündiõli kapsleid tarvitada:

 • inimesed, kellel esineb ärritatud soole sündroomi
 • inimesed, kellel esineb seedeprobleeme
 • inimesed, kes soovivad stimuleerida soolemotoorikat
 • inimesed, kes on istuva eluviisiga ning väheliikuvad
 • inimesed, kellel esineb toidutalumatusi
 • inimesed, kel esineb iiveldust (nt. reisimise ajal)
 • naised, kel esineb menstruatsioonivaevusi
 • inimesed, kes soovivad toetada seedefunktsiooni
 • inimesed, kellel esineb gaase ning puhitust
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 kapslit sisaldab
1-2 kapslit
Piparmündiõli (Mentha piperita) 100-200 mg

Koostisosad: päevalille (Helianthus annuus) seemneõli, kapslikate modifitseeritud tärklis, niiskusesäilitaja glütserool, paksendaja karrageen, happesuse regulaator dinaatriumvesinikfosfaat, piparmündiõli (Mentha piperita).

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Artišokk 8250 mg
25,22 
Bromelaiin 1250 GDU (500 mg)
25,22 
Laktaasi kompleks 350 mg
20,47 
Roheline tee 5000 mg
25,22 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht