Betaiin HCl pepsiiniga

Betaiin HCl pepsiiniga

22.52 

Laos

180 tabletti

Aitab kaasa vähenenud mao happesuse taastamisele samas kergendades ka toidu seedimist.  Pärast Betaiin HCl manustamist vabaneb hüdrokloriidhape, mida toodetakse loomulikul viisil ka maos. Betaiin aitab kaasa homotsüsteiini normaalsele ainevahetusele*. Toode sisaldab ka pepsiini, ensüümi, mis aitab kaasa valkude lõhustamisele toidus. Tabletid lahustuvad alles maos, kus on tarvis juurde tekitada happelist keskkonda.

Vananedes võib meie loomulik hüdrokloriidhappe tootmine väheneda, kuid selle tähtsus toidu lagundamisel soolestikus jääb samaks. Hüdrokloriidhappel on mitu erinevat funktsiooni – näiteks steriliseerib see neelatud toitu ning aktiveerib võimsa ensüümi pepsiini, mis lagundab valku, samuti aitab ta ka  vitamiin B12 toiduainetest ekstraheerida.

*kui tarvitatakse 500mg betaiini annuse kohta. Kasulik toime avaldub, kui päevas tarbitakse 1,5g betaiini.

 

Kes võiksid kasutada Lambertsi Betaiin HCl pepsiiniga:

  • Inimesed, kellel on madal mao happelisus;
  • Vanemaealised inimesed seedimise toetamiseks.

Laos

Tootekood: 8404-180 Kategooriad: , , , ,

Kirjeldus

Annustamine: Proteiini seedimisele kaasa aitamiseks tarvitada 1 tablett iga peamise toidukorraga, maksimaalselt kuni 3 tabletti päevas, või vastavalt apteekri või arsti soovitusele. Tablett alla neelata tervelt. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Päevane annus 1 tablett sisaldab:

Betaiin HCl 324 mg
Pepsiin 5 mg

 

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaprodukte, laktoosi, pähkleid, sulfitit.

Sobib taimetoitlaste.

Koostisosad: mahuaine tselluloos, betaiinhüdrokloriid, happesuse regulaator dikaltsiumfosfaat, tabletikate hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, paakumisvastane aine ränidioksiidid ja magneesiumstearaat, emulgaator stearhape, pepsiin

Hoiatused: Mitte tarvitada maohaavandite kahtluse või olemasolu korral. Mitte tarvitada raseduse ja imetamise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd., 1 Lamberts Road, Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa

Maaletooja: MPharma OÜ, info@lambertseesti.ee,  www.lambertseesti.ee

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Betaiin HCl pepsiiniga”