Mineraalainete ja vitamiinide ja kompleks Osteoguard Advance®

 • spetsiaalne kompleks luude tervise heaks, mis sisaldab kahe tableti kohta 250 mg magneesiumi ja 500 mg kaltsiumi.
 • ainulaadne segu kolmest erinevast magneesiumiühendist
 • kaltsium on tootes karbonaadi ja tsitraadi ühendina, mis aitab kaasa paremale imendumisele.
 • lisaks sisaldab ka vitamiine K2 ja D3
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

ANNUSTAMINE

Võta 1-2 tabletti päevas koos toiduga. Magneesium aitab kehal aktiveerida B-grupi vitamiine, mistõttu on neid soovituslik võtta juurde lisaks mineraalidele.

Kas teadsid?

Kaltsium on üks levinumaid mineraale maakeral. Inimese keha sisaldab keskmiselt 1 kg kaltsiumi, millest 99% asub luudes.

MILLEKS HEA ON?

Spetsiaalne kompleks luude tervise heaks, mis sisaldab kahe tableti kohta 250 mg magneesiumi ja 500 mg kaltsiumi. Kompleksis sisalduv magneesium on ainulaadse segu kujul, mis koosneb kolmest erinevast magneesiumühendist – tsitraadist, hüdroksiidist ja karbonaadist.

Kaltsium on tootes karbonaadi ja tsitraadi ühendina, mis aitab kaasa paremale imendumisele. Antud toote teeb eriliseks ka see, et K2-vitamiini sisaldub päevases annuses 90 μg. K2-vitamiin esineb tootes menakinooni (MK-7) vormis ning on luu tervise jaoks olulise tähtsusega. Lisaks on Lambertsi vitamiin K2 looduslikult saadud kikerherne proteiinist ja on vaba cis-isomeeridest.

Päevases annuses on ka 10 μg D3- vitamiini, mis aitab kaasa kaltsiumi ja fosfori normaalsele imendumisele/ärakasutamisele ning aitab hoida lihaste talitlust. Hiljutistest uuringutest on ilmnenud tõendeid vitamiinide K2 ja D3 sünergistliku mõju kohta luude tervisele.

Lisaks sisaldub kompleksis kaltsium ja magneesium, mis aitavad kaasa normaalsele lihaste tööle ja hoiavad luude tervist.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts Osteoguard Advance mineraalainete kompleksi tarvitada:

 • inimesed, kes soovivad toetada luude tervist
 • naised, kes läbivad menopausi
 • inimesed, kes soovivad ennetada luude hõrenemist
 • inimesed, kes soovivad toetada immuunsust
 • inimesed, kes soovivad toetada hammaste tervist
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 tabletti sisaldab:
1-2 tabletti %NRV*
Vitamiin D3 (kolekaltsiferool) 5-10 µg 100-200
Vitamiin K2 45-90 µg 60-120
Kaltsium 250-500 mg 32-63
Magneesium 125-250 mg 34-67

Koostisosad: kaltsium (karbonaadi ja tsitraadina), magneesium (tsitraadi, hüdroksiidi-ja karbonaadina), mahuaine tselluloos, ristseotud tselluloosikummi, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat, vitamiin K2(menakinoon-7), glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, emulgaator stearhape, vitamiin D3 (kolekaltsiferool).

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht