Metüül B-vitamiinide kompleks

 • immuunsüsteemi toetamiseks
 • väsimuse ja jõuetuse vastu
 • tervete juuste ja naha jaoks
 • B-grupi vitamiinide vajaduste katmiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett päevas koos toiduga. Kui tarvitad ka C-vitamiini, hoia nende võtmise vahele vähemalt 2 tunnine paus, et mitte takistada kummagi imenduvust.

Kas teadsid?

Banaanid on kõrge B6 vitamiini sisaldusega, kuid kõigest 50 mg tablett sisaldab sama suurt kogust B6 vitamiini kui on 74 banaanis.

MILLEKS HEA ON?
Energia
Närvisüsteemi toetamine
Meeleolu
Südame tervis
Nahk
Immuunsus

Metüül-B kompleks tagab B-vitamiinide parema imendumise tänu erinevatele uudsetele ühenditele. Kompleks sisaldab spetsiaalset folaati ehk metüülfolaati (5-MTHF), mis on looduses rohelistes juurviljades esinev naturaalne aktiivne vorm ning valmis  kasutamiseks organismi poolt. Lamberts kasutab Quatrefolic®, mis on kõige uuenduslikum folaadi vorm, tagades optimaalse stabiilsuse ja biosaadavuse. Vitamiin B6 on aktiivses püridoksaal 5-fosfaat (P5P) vormis, B12 vitamiin aga metüülkobalamiinina. Lisaks sisalduvad antud B kompleksis kõik teised B-vitamiinid ning inositool ja koliin.

B-vitamiinid aitavad kaasa normaalsele energiavahetusele, närvisüsteemi talitlusele ning normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele. Lisaks aitavad nad vähendada väsimust ja kurnatust, tugevdavad immuunsüsteemi ning omavad positiivset toimet juustele, nahale ja küüntele.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lambertsi Metüül B-vitamiinide kompleksi tablette tarvitada:

 • inimesed, kes soovivad tugevdada oma immuunsüsteemi
 • inimesed, kellel esineb väsimust ja kurnatust
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata normaalsele energiavahetusele
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 tablett sisaldab: %NRV*
Tiamiin (vitamiin B1) 25 mg 2273
Riboflaviin (vitamiin B2) 28 mg 2000
Niatsiin (vitamiin B3) 32 mg 200
Vitamiin B6 (P5P) 20 mg 1429
Folaat 200 μg 100
Vitamiin B12 300 μg 12000
Biotiin 250 μg 500
Pantoteenhape 50 mg 833
Inositool 30 mg
Koliin 30 mg

Koostisosad: modifitseeritud tärklis, mahuaine tselluloos, koliinbitartraat, pantoteenhape (kaltsiumpantotenaat), B6-vitamiin (püridoksaal 5-fosfaatmonohüdraat), tiamiinmononitraat, niatsiin (nikotiinamiid), inositool, riboflaviin, paakumisvastased ained (ränidioksiid, stearhape, magneesiumstearaat), glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, folaat (Quatrefolic® (6S)-5-metüültetrahüdrofoolhape, glükoosamiini sool), B12-vitamiin (metüülkobalamiin), biotiin.

Teave allergeenide kohta: toode ei sisalda: nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaprodukte, laktoosi, pähkleid, sulfitit, pärmi, kala ega koorikloomi.

Hoiatused: mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Pikaajaline sellises koguses vitamiin B6 manustamine võib tekitada kerget kihelustunnet ja tundetust. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi.

Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

Raud (tsitraat) 14 mg
11,87 
Tsink (tsitraadina) 25 mg
14,16 
Vitamiinide kompleks Premtesse naistele
17,30 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht