Metüül B-vitamiinide kompleks

Metüül B-vitamiinide kompleks

23.33 

Laos

60 tabletti

Metüül-B Kompleks tagab B-vitamiinide parema imendumise tänu erinevatele uudsetele ühenditele. Kompleks sisaldab spetsiaalset folaati ehk metüülfolaati (5-MTHF), mis on looduses rohelistes juurviljades esinev naturaalne aktiivne vorm ning valmis  kasutamiseks organismi poolt. Lamberts kasutab Quatrefolic®, mis on kõige uuenduslikum folaadi vorm, tagades optimaalse stabiilsuse ja biosaadavuse. Vitamiin B6 on aktiivses püridoksaal 5-fosfaat (P5P) vormis, B12 vitamiin aga metüülkobalamiinina. Lisaks sisalduvad kompleksis kõik teised B-vitamiinid ning inositool ja koliin.

B-vitamiinid aitavad kaasa normaalsele energiavahetusele, närvisüsteemi talitlusele ning normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele. Lisaks aitavad nad vähendada väsimust ja kurnatust, tugevdavad immuunsüsteemi ning omavad positiivset toimet juustele, nahale ja küüntele.

Kes võiksid kasutada Lambertsi Metüül B-vitamiinide kompleksi tablette:

  • Inimesed, kes soovivad tugevdada oma immuunsüsteemi;
  • Inimesed, kellel esineb väsimust ja kurnatust;
  • Inimesed, kes soovivad kaasa aidata normaalsele energiavahetusele;
  • Taimetoitlased;
  • Veganid.

Laos

Kirjeldus

Annustamine: 1 tablet päevas koos toiduga või vastavalt apteekri või arsti soovitusele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Päevane annus 1 tablett sisaldab:                    %NRV*

Tiamiin (vitamiin B1) 25 mg 2273
Riboflaviin (vitamiin B2) 28 mg 2000
Niatsiin (vitamiin B3) 32 mg 200
Püridoksiin (vitamiin B6) 25 mg 1786
Folaat (5-MTHF) 200 mcg 100
Vitamiin B12 300 mcg 12000
Biotiin 250 mcg 500
Pantoteenhape 50 mg 833
Inositool 30 mg
Koliin 30 mg

%NRV- % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaprodukte, laktoosi, pähkleid, sulfitit, pärmi, kala ega koorikloomi.

Sobib taimetoitlastele ja veganitele.

Koostisosad: mahuaine modifitseeritud tselluloos, koliinbitartraat, pantoteenhape (kaltsiumpantotenaat), vitamiin B6 (püridoksaal 5-fosfaatmonohüdraat), tiamiinmononitraat, niatsiin (nikotiinamiid), inositool, riboflaviin, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat, folaat (Quatrefolic® (6S)-5-metüültetrahüdrofolaat, glükoosamiini sool) vitamiin B12 (metüülkobalamiin).

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Pikaajaline sellises koguses vitamiin B6 manustamine võib tekitada kerget kihelustunnet ja tundetust. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd., 1 Lamberts Road, Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa

Maaletooja: MPharma OÜ, info@lambertseesti.ee,  www.lambertseesti.ee

Lisainfo

Kaal 0.07 kg