B6-vitamiin (püridoksaal-5-fosfaat) 20 mg

 • immuunsüsteemi toetamiseks
 • energiataseme tõstmiseks
 • võib aidata kaasa PMS sümptomite leevendamisele
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett päevas koos toidu või veega. Soovituslik on võtta B6-vitamiini hommikul, et saada maksimaalset kasu tema energiataset tõstvast toimest.

Kas teadsid?

Banaanid on kõrge B6 vitamiini sisaldusega, kuid kõigest 50 mg tablett sisaldab sama suurt kogust B6 vitamiini kui on 74 banaanis.

MILLEKS HEA ON?
Energia
Närvisüsteemi toetamine
Veresuhkru tase
PMS
Meeleolu
Südame tervis
Väsimus ja kurnatus

B6-vitamiin on tõenäoliselt seotud rohkemate protsessidega organismis kui ükski teine B-grupi vitamiin.

B6-vitamiini võib leida kolmes erinevas vormis: püridoksiin, püridoksamiin ja püridoksaal ning neid kõiki leidub tavaliselt toiduainetes. Selleks, et organism teda omastaks, tuleb vitamiin B6 kõigepealt muuta püridoksaal-5-fosfaadi (P5P) toimeaineks maksas. Lambertsi püridoksaal-5-fosfaat (P5P) ehk vitamiin B6 on juba aktiivses P5P vormis, mis tähendab, et on valmis keha poolt omastamiseks.

B6-vitamiin aitab kaasa normaalsele tsüsteiini sünteesile, normaalsele energiavahetusele, närvisüsteemi normaalsele talitlusele ning homotsüsteiini normaalsele ainevahetusele. Lisaks aitab kaasa normaalsele valgu-ja glükogeeni ainevahetusele, normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele, immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. Aitab vähendada ka väsimust ja kurnatust.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kes soovivad toetada immuunsüsteemi
 • väsimuse ja kurnatuse leevendamiseks
 • inimesed, kes soovivad toetada südame-veresoonkonda
 • inimesed, kellel esineb premenstruaalsündroomi
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 tablett sisaldab: % NRV*
Vitamin B6 (Püridoksaal-5-fosfaat) 20 mg 1429

Koostisosad: mahuaine tselluloos, stabilisaator kaltsiumkarbonaat, Vitamiin B6 (püridoksaal-5-fosfaat), paakumisvastased ained ränidioksiid, ja magneesiumstearaat, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, emulgaator stearhape.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaprodukte, laktoosi, pähkleid, sulfitit, sellerit, kala, kooriklooma ja pärmi.

Hoiatused: Pikaajaline tarbimine võib põhjustada kerget sügelust ja tuimust. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

Foolhape 400 μg
8,99 
B12-vitamiin 100 μg
12,58 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht