Vitamiinide Kompleks Premtesse naistele

Vitamiinide Kompleks Premtesse naistele

Vitamiinide Kompleks Premtesse naistele

16.48 

Laos

Laos

60 tabletti

Lamberts Premtesse on unikaalne tugevatoimeline multitoitaine, mis on loodud spetsiaalselt menstruatsioonieas naistele, et leevendada nii premenstruaalsündroomist põhjusatud sümptomeid kui ka konkreetselt tsükliga seotud probleeme.

Kõrgetasemeline toidulisand sisaldab 20 erinevat mikrotoitainet, sealhulgas vitamiini B6, mis on igakuisele tsüklile abiks. Samuti sisaldab preparaat soovituslikus päevases koguses magneesiumi (400 mg), mille üheks iseloomulikuks omaduseks peetakse väsimuse ja kurnatuse leevendamist. Toidulisand sisaldab ka kroomi, mis aitab vähendada suhkru tarbimise vajadust, tsinki ja vitamiini C immuunsüsteemi tarvis ning rauda, et asendada igakuine rauakaotus.

Lamberts Premtesse on sobilik naistele, kellel esineb naissuguhormooni taseme kõikumisi. Nendeks on nii premenstruaalsündroom (PMS) kui ka tsükli ebakorrapärasus, mida on enamus naisi oma elu jooksul kogenud. PMS-iga on seotud üle 150 sümptomi- alustades näiteks ärrituvusest ja depressioonist ning lõpetades rindade valulikkuse ja pundunud enesetundega. Uuringud on näidanud, et vajalike vitamiinide ja mineraalide ning sobiliku toitumise tagamisega on võimalik neid sümptomeid suures osas vähendada.

Lamberts Premtesse´i võib kasutada koos teiste toidulisanditega, nagu näiteks kuningakepiõli ja kurgirohuõliga.

 

Kes võiksid Lamberts Premtesse vitamiinide kompleksi tarvitada:

  • menstruatsioonieas naised;
  • naised, kellel esineb premenstruaalsündroomi (ärrituvus, depressioon, rindade valulikkus jne);
  • naised, kellel esineb menstruaaltsükli probleeme;
  • menstruatsioonieas naised, kellel esineb naissuguhormooni taseme kõikumisi.

Kirjeldus

Annustamine: 2 tabletti päevas koos toiduga või vastavalt apteekri või arsti soovitusele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Päevane annus 2 tabletti

sisaldab:    

%NRV*
Vitamiin A 700 mcg 88
Vitamiin D 10 mcg 200
Vitamiin E 10 mg 83
Vitamiin K 75 mcg 100
Vitamiin C 80 mg 100
Tiamiin 10 mg 909
Riboflaviin 10 mg 714
Niatsiin 16 mg 100
Vitamiin B6 50 mg 3571
Foolhape 400 mcg 200
Vitamiin B12 2 mcg 80
Pantoteenhape 10 mg 167
Kaltsium 100 mg 13
Magneesium 400 mg 107
Raud 15 mg 107
Tsink 15 mg 150
Vask 0,5 mg 50
Seleen 110 mcg 200
Kroom 200 mcg 500
Jood 150 mcg 100

%NRV – % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel. mg=milligramm mcg=mikrogramm

Sobib taimetoitlastele. 

Koostisosad: magneesiumoksiid, dikaltsiumfosfaat, kaltsiumkarbonaat, tselluloos, Vitamiin C (askorbiinhape), Vitamiin B6 (püridoksiin HCl), hüdroksüpropüülmetüültselluloos, tabletikate (värvained: titaandioksiid ja rauaoksiidid, hüdroksüpropüülmetüültselluloos, glütseriin), tsinktsitraat, raud (Ferrous Fumarate), Vitamiin E (d-alfa tokoferoolatsetaat), stearüülhape, ränidioksiid, niatsiin (nikotiinamiid), magneesiumstearaat, tiamiin mononitraat, riboflaviin, võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos, pantoteenhape (kaltsiumpantotenaat), Vitamiin A atsetaat*, Vitamiin D3*, Vitamiin K1, seleen (L-seleenmetioniin ja naatriumseleniit), vasksulfaat, kroomkloriid, foolhape, kaaliumjodiid, Vitamiin B12 (tsüanokobalamiin).

*antioksüdant d-alfa tokoferooliga.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Toode sisaldab rauda, mis liigse manustamine korral võib olla ohtlik lastele. Pikaajaline sellises koguses vitamiini B6 manustamine võib tekitada kerget kihelust ja tundetust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas! 

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas. 

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd., 1 Lamberts Road,Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa

Maaletooja:  MPharma OÜ, info@lambertseesti.ee,  www.lambertseesti.ee

Lisainfo

Kaal 0.08 kg