Meist

Miks Lamberts?

Lamberts on Suurbritannia juhtivaid ettevõtteid, kes toodab kõrgeima kvaliteediga premium-toidulisandeid, mis põhinevad viimaste toitumisuuringute põhjalikul mõistmisel. Meie tooted valmivad rangete ravimi standardite ning Heade Tootmistavade (GMP) järgimisel, mis tagavad toidulisandite ülima puhtuse, ohutuse, kvaliteedi ja efektiivsuse.

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks!

Lamberts Healthcare Ltd. filosoofia

EFEKTIIVSUS

Lamberts tagab toote efektiivsuse õige toimeaine sisalduse ja annustamisega. Tänu teaduspõhistele printsiipidele saame garanteerida toidulisandi tarvitamisel soovitud tulemuse.

TOORAINE PUHTUS

Tooraine kvaliteet on Lamberts Healthcare Ltd. tegevuse keskmeks, millest lähtudes on kõik toorained pärit vaid hoolikalt valitud ja sertifitseeritud müüjatelt ning seejärel mitmetasandiliselt puhastatud, kontrollitud ja testitud.

TEADUSPÕHISUS

Arendame ja toodame Lambertsis vaid tooteid, mis on õige toime ja tugevusega ning tänapäeval kehtivate teadusprintsiipidega kooskõlas.

JÄTKUSUUTLIKKUS

Lamberts hoolitseb selle eest, et toodetes kasutatud toorained oleksid jätkusuutlikult kasvatatud. Kõikide varustajate toorainete käitlus kontrollitakse hoolega, et see oleks ohutu inimestele, loomadele ning jätkusuutlik loodusele.

GMO-VABA

Kõik Lambertsi tooted on geneetiliselt muundatud organismide vabad. Valime hoolikalt tooraine allikad, et tagada meie toidulisandite GMO-vaba tootmine kõikides etappides. Nii garanteerime ülimalt puhta ja tervisele ohutu toidulisandi. Lisaks on enamus tooted nii gluteeni kui ka laktoosivabad ja sobilikud allergikutele, taimetoitlastele ja veganitele.

TOOTMISPÕHIMÕTTED / GMP

Lamberts toidulisandid toodetakse Suurbritannias vastavalt rangetele tootmisstandarditele ning Heale Tootmistavale (GMP), mis kindlustavad toidulisandite ülima kvaliteedi ning on võrdsed ravimite tootmise nõuetega.

KVALITEET JA USALDUSVÄÄRSUS

Lambertsil on 40. aastat kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.
  • Tasuta transport pakiautomaati

    tellimusele alates 55 € eest

  • Kõik toidulisandid

    on valmistatud Suurbritannias

  • Tasuta nõustamine

    Lambertsi apteekrite poolt

Pea meeles!

Toidulisandi mõte on see, et toitainete sisaldus on kontsentreeritum kui toit!

Kvaliteet, usaldusväärsus, terviklikkus

Lamberts® terviklikkus kui usaldusväärse ja kvaliteetse brändina põhineb Lambertsi enda filosoofial, mis toetab vaid teaduskeskseid tootmispõhimõtteid. Nende tootmispõhimõtete alusel saab arendada õige toime, efektiivsuse ja kehtivate teaduslike uuringute poolt toetatud toidulisandeid.

Kõik Lamberts® tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutiliste standardite (kehtivad nii käsimüügi- kui retseptiravimitele) järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health) poolt. Usaldusväärsuse tagab kõikide Lambertsi toodete asjakohane määratlemine Eesti Ravimiameti poolt ning teavitamine Eesti Põllumajandus- ja Toiduametis; toidulisandite registreerimine Läti Toidu- ja Veterinaarametis ning Leedu Riiklikus Toidu- ja Veterinaarametis.

Lamberts® tooteid tarvitades võite kindel olla, et tarbite professionaalide poolt heaks kiidetud ja välja töötatud kvaliteetseid ja puhtaid tooteid!

Kogemus, teadus, rahvusvahelisus

Lamberts Healthcare Ltd. on asutatud 1982. aastal, omades 40 aastast kogemust nii toodete tootmises kui praktikas. Tänasel päeval kuulub ettevõte ka ülemaailmselt tuntud ja tunnustatud Procter & Gamble (P&G) gruppi. Lamberts® toidulisandid on esindatud 39 riigis üle maailma.

Lambertsi tooted on tunnustatud ja kasutust leidnud teadlaste, tervishoiutöötajate, arstide, med.õdede, proviisorite, farmatseutide, toitumisspetsialistide, personaaltreenerite, sporditerapeutide, sportlaste, harrastajate ning teiste oma ala ekspertide poolt.

Kliiniliste uuringute alusel formuleeritud toodete mitmekülgsus on äärmiselt suur ja professionaalne, hõlmates vitamiine, mineraalaineid, asendamatuid rasvhappeid, ensüüme, antioksüdante, glükoosamiine, taimseid prepraate, aminohappeid, valgupulbreid ning muid spetsiifilisi tooterühmi.

Lamberts Eestis ja teistes Balti riikides

Lambertsi toidulisandid on Eestis esindatud alates 2017. aastast ning saadaval paljudes apteekides üle Eesti, teraapiatubades, kliinikutes ning tervist toetavate edasimüüjate e-poodides või füüsilistes esinduspoodides.

Oleme Lamberts Healthcare Ltd. toidulisandite ametlikuks maaletoojaks, esindajaks ja e-poeks Baltikumis. Kolme Balti riiki ühendav Lamberts Eesti (Baltic) on asutatud oma ala spetsialisti, proviisori, poolt ning just seetõttu on inimeste tervis, tervislik eluviis, rahulolu ning tasakaal iseendas meile väga olulisteks südameasjadeks.

Meie väikesesse, kuid professionaalsesse perre kuuluvad nii proviisorid, farmatseudid, toitumisnõustajad kui ka teised oma ala spetsialistid, kes kõik usuvad ja teavad, et elus vajaliku tervisliku tasakaalu saavutamiseks on oluline teha koostööd ning toetada oma keha ja vaimu.

Meie eesmärgiks on tutvustada inimestele mitmesuguseid võimalusi oma tervise eest hoolitsemisel, olla abiks toidulisandite valiku tegemisel, pakkuda professionaalset nõustamist ning läbi nende tegevuste ka harida inimesi. Lisaks teeme koostööd nii Eesti teadlaste kui arstidega ning Lamberts Healthcare Ltd. kliiniliste nõustajatega, et tagada parim võimalik tagasiside oma klientidele.

Miks Lamberts?

Lamberts omab 40-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.