Beetakaroteen 15 mg

 • toetab silmade ning naha tervist
 • tugev looduslik antioksüdant ja vitamiin A eelühend
 • sisaldab lisaks antioksüdatiivsete omadustega luteiini ja zeaksantiini
 • toodetud vetikatest
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

ANNUSTAMINE

Võta 1-2 kapslit päevas, eelistatavalt koos toiduga (vitamiin A võib parandada joodi ja raua, eriti taimset päritolu, imenduvust seedetraktist).

Kas teadsid?

Kui sul tekib kunagi võimalus proovida jääkaru maksa, peaksid seda tegema ülima ettevaatlikusega. Nimelt sisaldab see nii suures koguses A-vitamiini, et pärast terve maksa lõpetamist jääks see enamikele inimestele viimaseks söögikorraks.

MILLEKS HEA ON?
Naha tervis
Oksüdatiivne stress
Immuunsus

Beetakaroteen on looduslik ühend, mis on olnud paljude toitumisteadlaste huviobjektiks pikka aega. Tegemist on ühe tugevaima antioksüdandiga. See tähendab, et ta suudab neutraliseerida meie organismi rakke pidevalt ründavad vabad radikaalid. Vabad radikaalid on kõrvalproduktid, mis kahjustavad rakke. Need aga toodavad omakorda uusi vabu radikaale, mis viib organismi üldise vananemiseni ja võivad põhjustada erinevaid tervise probleeme. Vabade radikaalide teket soodustavad õhureostus ja keskkonnamürgid, tubakasuits, alkohol, tugev füüsiline koormus, põletik, UV-kiirgus jpt tegurid.

Antud toote kapslites sisalduv beetakaroteen ekstraheeritakse spetsiaalselt selleks otstarbeks kasvatatud roosast Dunaliella salina vetikatest ning on väga sarnane juurviljades leiduva beetakaroteeniga. Vetikate kasutamine tagab selle, et lisaks beetakaroteenile on tootes ka veel mitmeid teisi looduslikke karotenoide ja need võivad tõsta toote antioksüdantset toimet. Beetakaroteenil on ka immuunsüsteemi tugevdavad omadused.

Karoteinoide sisaldub mitmetes puu- ja juurviljades ning keha on võimeline beetakaroteeni muutma A-vitamiiniks vastavalt organismi vajadustele. Ülejäänud beetakaroteen salvestatakse nahas andes sellele kerge kuldse värvuse ning kaitse päikese kahjustava toime eest.

Iga kapsel sisaldab 15 mg looduslikku beetakaroteeni koos teiste karotenoidide seguga.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kes soovivad nahale kuldset jumet
 • inimesed, kelle nahk valguse suhtes tundlik
 • inimesed, kes soovivad immuunsüsteemi toetada
 • inimesed, kes soovivad anda nahale lisakaitset päikese kahjustava toime eest
 • inimesed, kes soovivad kaitsta organismi vabade radikaalide eest
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 kapslit sisaldab:
1-2 kapslit
Karotenoidide segu (Dunaliella salina algae-st) 15-30 mg
Sisaldades:
Beeta-karoteen 14,2-28,4 mg
Luteiin 75-150 µg
Zeaksantiin 75-150 µg
Võrdväärne A-vitamiini kogusega 2435-4870 µg

Koostisosad: Päevalilleseemne õli, kapslikate (želatiin, glütserool, värvaine: rauaoksiidid), looduslik beeta-karoteen (tokoferoolide segu), ränidioksiid, zeaksantiin (paprikaekstrakt, tokoferoolide segu, askorbiinhape), luteiin (antioksüdant dl-alfa-tokoferooliga).

Teave allergeenide kohta. Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Regulaarsetele suitsetajatele mittesoovitatav. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Mitte ületada päevakseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Hoida toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

A-vitamiin 5000 IU (1500 μg*)
120 18,89 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]