Puhas kurgirohuõli 1000 mg

 • kurgirohu seemned on üks suurimaid gamma-linoleenhappe (GLA) allikaid
 • GLA toetab naha tervist
 • võib aidata leevendada PMS sümptomeid
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 kapsel päevas koos toiduga. Kõikide vajalike oomega rasvhappete saamiseks söö lisaks oomega-3 rikast toitu (nt punane kala, avakaado, pähklid) või võta täiendavalt oomega-3 toidulisandit. Südame- ja veresoonkonna toetamiseks võid juurde võtta E ja D vitamiini. Kuna tegu on rasvlahustuvate vitamiinidega toetab kurgirohuõli nende imendumist.

Kas teadsid?

Kurgirohtu kasutatakse aianduses kaastaimena, sest ta aitab kaitsta kaunviljalisi, spinatit, kapsalisi jt. Näiteks istutatakse kurgirohtu koos tomatiga, sest see ajab parasiteeriva emase tomati kaevand-koi koha valimisel munemiseks segadusse.

MILLEKS HEA ON?
PMS
Menopaus
Naha tervis
Südame tervis

Puhas korugirohuõli prepraat sisaldab kurgirohu seemnetest ekstraheeritud õli, mis on üks suurimaid gamma-linoleenhappe (GLA) allikaid. Üks kapsel sisaldab kõrges annuses 220 mg GLA-d.

Kurgirohuõlis leiduv gamma-linoleenhape (GLA) on vajalik oomega-6-rasvahape. Tegemist on kasuliku oomega-6 rasvhappega, millel on kehas põletikuvastane toime.  GLA-st toodetakse põletikuvastasted hormoonilaadsed ühendeid prostaglandiine (PG1), millel on kehas mitmeid olulisi funktsioone. Need prostaglandiinid (PG1) muudavad vere vedelamaks, lõdvestavad veresooni, vähendavad põletikku ja valu, tugevdavad immuunsüsteemi ning toetavad naha tervist.

On leitud, et PMS-i (premenstruaalse sündroomi) all kannatajate kehas on üldiselt madal GLA tase. Kurgirohuõlist pärit GLA võib aidata menstruatsiooni eel ja selle ajal väheneda võimalikku ebamugavustunnet ja kõhukrampe. Kurgirohuõli võib vähendada ka rindade tundlikkust, meeleolukõikumisi ning menopausiga kaasnevaid kuumahooge.

Samuti on kurgirohuõli kasutatud selliste nahaprobleemide puhul nagu ekseem, rosaatsea ja akne, kuna gamma-linoleenhape (GLA) võib elustada nahka, vähendades samal ajal põletikku ning parandada nahaaluseid veresooni.

Kurgirohuõli sobib tarvitamiseks kombinatsioonis kuningakepiõliga.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid tarvitada Puhta Kurgirohuõli 1000 mg kapsleid:

 • naised, kel esineb hormonaalseid kõikumisi;
 • naised, kes soovivad leevendada premenstruaalsündroomi sümptomeid
 • naised, kellel esineb menopausiga kaasnevaid vaevusi
 • mehed ja naised, kellel esineb nahaprobleeme
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 kapsel sisaldab:
1 kapsel
Kurgirohuõli, millest: 1000 mg
küllastunud rasvhapped 4 mg
Monoküllastumata rasvhapped 250 mg
Polüküllastumata rasvhapped; millest Gamma-linoleenhape (GLA) 635 mg; 220 mg

Koostisosad: kurgirohu (Borago officinalis) õli, kapsikate modifitseeritud tärklis, niiskusesäilitaja glütserool, paksendaja karrageenaan, antioksüdant  dl-alfa tokaferool.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Eelnevate epilepsia juhtumite korral pidada nõu arstiga. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Kuningakepiõli 1000 mg kapslid
20,47 
Kuningakepiõli ja kurgirohuõli 1000 mg
25,22 
Linaseemneõli 1000 mg kapslid
18,89 
Vegan oomega-3, DHA 250 mg
32,99 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht