Vadakuvalgu­pulber magneesiumiga, vaniljemaitseline

 • ühes portsjonis (30 g) on 23 g proteiini, 5 g BCAA-d ja süsivesikuid 2,3 g
 • lihaskasvuks ja treeningujärgseks taastumiseks
 • rikastatud magneesiumiga (ühes portsjonis 84 mg)
Kogus
-10%
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Taimetoitlastele

ANNUSTAMINE

Sega 1 mõõtekopsikutäie pulbrit (30 g) 200 ml külma vee või väherasvase piimaga (parima tulemuse saamiseks kasuta blenderit!). Soovitavalt 1-4 portsjonit päevas vastavalt vajadusele. Valmisjook säilita jahedas ja tarvita 3 tunni jooksul. Tootel on mõnus vanilje maitse ja on kergelt magus, sobib ideaalselt ka smuuti või helveste juurde. Vitamiinide ja mineraalainete kompleksi lisatarvitamine mängib olulist rolli vajalike toitainete tagamises spetsiaalse treeningkava järgimisel.

Kas teadsid?

Vadakuvalk sisaldab lähteaineid mis tõstavad keha glutatiooni taset. Uuringud on näidanud, et kõrgem glutatiooni tase võib parandada vastupidavust treeningul.

MILLEKS HEA ON?
Taastumine treeningutest
Vastupidavus

Lamberts vaniljemaitseline vadakuvalgupulber on kõrge kvaliteediga toode, millele on lisatud vadakuvalgu isolaate, et suurendada segu üldist valgukogust annustamiskorra kohta.

Sisaldab hargnenud ahelaga aminohappeid (BCAA) ja magneesiumi, mis aitab kaasa normaalsele valgusünteesile ning elektrolüütide tasakaalu säilitamisele. Vadakuvalgupulber on mõeldud kasutamiseks sportlastele ja harrastajatele nii jõu- kui vastupidavusaladel, et kiirendada taastumist ja ainevahetust ning stimuleerida lihaskasvu. Valgupulbris sisaldub mineraalaine magneesium,mis aitab kaasa väsimuse ja kurnatuse vähendamisele.

Vadakuvalk, mida valgujookides kasutatakse, määrab suures osas toote tekstuuri ja maitseomadused. Kuna Lamberts valgujookides kasutatakse kõrgekvaliteedilisi koostisosi, on erinevates maitseomadusi hindavates uuringutes antud tooted kõrgemalt hinnatud. Seetõttu ei ole valgujoogid ka imala tekstuuriga ning neid ei pea tegema liiga magusaks, et peita ebakvaliteetse vadakuvalgu maitset.

Tootes sisalduv valk on isoleeritud piimast, et tagada lihtsasti seeduv ja kõrge kvaliteediga valguallikas.

 • 33 annust purgi kohta, iga annus sisaldab 23 g valku.
 • 6 g hargnenud ahelaga aminohappeid (BCAA-d) annustamiskorra kohta.
 • Aspartaamivaba ja kergelt segatav.
KELLELE MÕELDUD?
 • sportlikud inimesed, kellel on vaja valgutarbimist suurendada
 • harrastus- ja profisportlased, kes soovivad kiirendada organismi taastumist treeningust
 • harrastus-  ja profisportlased, kes soovivad stimuleerida lihaskasvu
KOOSTISOSAD
Toitumisalane teave
30 g kohta*: %NRV* 30 g kohta 100 g kohta:
Energia 475 kJ/114 kcal 1584 kJ/378 kcal
Rasvad, millest 1,4 g - 4,7 g
satureerituid 1,1 g - 3,6 g
Süsivesikud, millest 2,3 g - 7,5 g
suhkruid 2,3 g - 7,5 g
Valgud 23 g - 76,6 g
Soolad 0,258 g - 0,859 g
Kaltsium 113 mg 14 378 mg
Fosfor 85 mg 12 282 mg
Magneesium 84 mg 22 280 mg
Aminohappeline koostis:
30 g kohta: 100 g kohta:
Alaniin 1,0 g 3,5 g
Arginiin 0,5 g 1,8 g
Aspartaat 2,4 g 8,0 g
Tsüsteiin 0,4 g 1,3 g
Glutamiinhape 4,0 g 13,4 g
Glütsiin 0,4 g 1,3 g
Histidiin 0,4 g 1,4 g
Isoleutsiin*/** 1,5 g 4,9 g
Leutsiin*/** 3,0 g 10,0 g
Lüsiin* 1,8 g 6,1 g
Metioniin* 0,4 g 1,4 g
Fenüülalaniin* 0,7 g 2,3 g
Proliin 1,2 g 4,2 g
Seriin 1,1 g 3,6 g
Treoniin* 1,5 g 5,0 g
Trüptofaan* 0,5 g 1,8 g
Türosiin 0,6 g 2,2 g
Valiin*/** 1,5 g 4,9 g

Koostisosad: valgusegu (vadakuvalgu kontsentraat (piim), vadakuvalgu isolaat (piim,soja), hargnenud ahelaga aminohapped (L-leutsiin, L-isoleutsiin, L-valiin) maitseained, magneesiumtsitraat, stabilisaator ksantaankummi, looduslik toiduvärv beeta-karoteen, magusaine sukraloos.

Teave allergeenide kohta: Toode sisaldab sojapiima. Valmistatud tehases, kus käsitletakse teraviljatooteid.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]