Vadakuvalgu­pulber Complete Gainer, vaniljemaitseline

  • ühes portsjonis (100 g) on 40 g proteiini, 8+ g BCAA-d ja süsivesikuid 38 g (millest 4 g suhkruid)
  • lihaskasvuks ja treeningujärgseks taastumiseks
Kogus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Taimetoitlastele

ANNUSTAMINE

Sega 4 mõõtelusikatäit (100 g) pulbrit 400 ml külmale veele või väherasvasele piimale (parima tulemuse saamiseks kasuta blenderit!). Soovituslik manustada üks kord päevas söögikordade vahepeal. Vajadusel võib treeningpäevadel tarvitada ka kaks annustamiskorda päevas. Valmisjook säilita jahedas ja tarvita 3 tunni jooksul. Mitmekülgse toitumise ja sportlikke eluviiside toetamiseks. Suure füüsilise koormuse korral ja paremaks taastumiseks tarvita juurde sportlaste vitamiinide ja mineraalainete kompleksi, mis tagab vajalike toitainete igapäevase vajaduse.

Kas teadsid?

Vadakuvalk sisaldab lähteaineid mis tõstavad keha glutatiooni taset. Uuringud on näidanud, et kõrgem glutatiooni tase võib parandada vastupidavust treeningul.

MILLEKS HEA ON?
Lihasmassi kasvatamine
Vastupidavus

Lamberts vaniljemaitseline lihasmassi suurendav valgupulber sisaldab valke ja süsivesikuid, mida on vaja lihasmassi, kaalu ja võimsuse kasvatamiseks. Toode on segu kõrgekvaliteedilisest vadakuvalgust ja komplekssetest süsivesikutest ja sellel on isuäratav vaniljemaitse.

Iga annus sisaldab 39 g puhast valku, millel on kõrge aminohappeline koostis ning samuti piisavalt aeglaseid süsivesikuid, et hoida treeningu jooksul energiataset stabiilsena, et kasvatada lihasmassi, kaalu ja võimsust. Tootes sisalduv kreatiin suurendab füüsilist suutlikkust lühiajaliste kõrge intensiivsusega treeningute korral.

  • Üle 39 g kõrgekvaliteedilist vadakuvalku.
  • Hea maitsega ning lihtne segada.
  • Kõrge hargnenud ahelaga aminohapete (BCAA) tase (üle 8 g hargnenud ahelaga aminohappeid 100 g kohta).
KELLELE MÕELDUD?
  • profi- ja harrastussportlased, kes soovivad kasvatada lihasmassi
  • profi- ja harrastussportlased, kes soovivad kasvatada võimsust
  • Vajaliku kaalu saavutamisel ning selle püsimajäämiseks jätka Lamberts vadakuvalgupulbriga.
KOOSTISOSAD
Toitumisalane teave:
100 g kohta*: %NRV* 100 g kohta
Energia 1498 kJ/358 kcal -
Rasvad, millest 5,0 g -
satureerituid 2,9 g -
Süsivesikud, millest 37,6 g -
suhkruid 4,1 g -
Valgud 39,7 g -
Soolad 0,243 g -
Kaltsium 312 mg 39
Fosfor 78 mg 11
Kreatiin 5,0 g -
beeta-Alaniin 2,0 g -
beeta-hüdroksü-beeta-metüülbutüraat (HMB) 1,5 g -
Aminohappeline koostis:
100g kohta:
Alaniin 2,9 g
Arginiin 1,0 g
Aspartaat 2,8 g
Tsüsteiin 0,6 g
Glutamiinhape 10,0 g
Glütsiin 0,9 g
Histidiin 0,6 g
Isoleutsiin*/** 2,0 g
Leutsiin*/** 5,0 g
Lüsiin* 2,0 g
Metioniin* 0,6 g
Fenüülalaniin* 1,5 g
Proliin 3,0 g
Seriin 1,6 g
Treoniin* 1,8 g
Trüptofaan* 0,6 g
Türosiin 1,1 g
Valiin*/** 1,8 g

Koostisosad: Süsivesikute segu (kõrgekvaliteetne kaer (gluteen), maltodektrsiin), vadakuvalgu segu (vadakuvalgu kontsentraat (piim,soja), vadakuvalgu isolaat (piim,soja), glutamiini peptiidid (gluteen), kreatiinmonohüdraat, beeta-alaniin, L-Leutsiin, maisteained, beeta-hüdroksü-beeta-metüülbutüraat kaltsium (HMB), keskmise ahelaga triglütseriidid, L-Glutamiin, stabilisaator ksantaankummi, magusaine sukraloos.

Teave allergeenide kohta: sisaldab piima, soja, gluteeni. Toodetud tehases, kus käitletakse terviljatooteid.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht