Siberi ženšenn 1500 mg

 • kõrge kontsentratsiooniga ekstrakt
 • standardiseeritud, tagamaks igas tabletis lubatud hulga toimeaineid
 • kergesti neelatav pisike maitsetu tablett
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett päevas koos toiduga. Siberi žennšenni on soovitatav võtta hommikul. Suurenenud vaimse ja füüsilise koormuse korral soovitame võtta lisaks B-grupi vitamiine, magneesiumi ning oomega-3 rasvhappeid.

Kas teadsid?

Vaatamata sarnasele nimele ei ole siberi- ja korea žennšenn liigikaaslased või isegi sama perekonna taimed. Rahvasuus sarnast nime kannab ta korea žennšenniga sarnaneva juure ja samamoodi toniseeriva mõju tõttu.

MILLEKS HEA ON?

Viimase kolme aastakümne jooksul on avaldatud märkimisväärsel hulgal teadustöid Siberi ženšenni (või Eleutherococcus) keemiliste, farmakoloogiste ja kliiniliste mõjude kohta. Tugeva füsioloogilise adaptogeenina kasutatakse Siberi ženšenni stressi ja väsimuse vastu võitlemiseks. Samuti võib Siberi ženšenn aidata kaasa energia taastamisele ning vereringe turgutamisele.

Siberi ženšenni peamised koostisosad on suur rühm toimeaineid, mida nimetatakse eleutherosiidideks. Neid aineid kasutatakse standardiseerimisprotsessides sageli markeritena. Lamberts soosib standardiseeritud ekstrakte, kuna ekstraheerimis- ja kontsentreerimisprotseduurid tagavad, et taimsed tooted on palju tugevamad kui need, mis põhinevad tervel ürdil. Iga tablett sisaldab 100 mg ekstrakti, mis on valmistatud enam kui 1500 mg kuivatatud ürdist ja on seetõttu tõenäoliselt 15 korda tugevam kui toode, mis sisaldab lihtsalt 100 mg pulbrilist taimset materjali.

Kaetud väikesed tabletid on kergesti neelatavad ja maitsetud.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts Siberi ženženni tablette tarvitada:

 • inimesed, kellel esineb väsimust ja kurnatust
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata enda energia taastamisele
 • inimesed, kes soovivad ennetada väsimuse ja kurnatuse teket
 • inimesed, kes soovivad tugevdada enda immuunsüsteemi
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 tablett sisaldab:
1 tablett
Siberi ženšenn on ekvivalentne 1500 mg (100 mg 15:1 ekstraktist)
Eleuterosiid E 660 μg
Eleuterosiid B 150 μg

Koostisosad: happesuse regulaator dikaltsiumfosfaat, mahuaine tselluloos, Siberi ženšenn, glaseerainehüdroksüpropüülmetüültselluloos, toiduvärvid titaandioksiid ja vaskklorofülliin, niiskusesäilitaja glütserool, paksendaja võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat, emulgaator steariinhape.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Korea ženšenn 1200 mg
11,87 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht